Dnešní datum: 29. 09. 2020     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Členství v klubu
Členské příspěvky

JAK NA TO?
Krycí pes
Chovná fena
Chovatelská stanice
Podmínky chovnosti
Vývozní PP
Administrativní poplatky
Vyšetření DKK
Vyšetření očí
Přiznání šampionátů

CHOVATELSTVÍ
Zprávy o chovu
Svody dorostu
Bonitace
Narozené vrhy
Krycí psi
Chovatelské stanice

VÝSTAVY
Výsledky výstav pobočky
Výsledky ostatních výstav

Propozice OKV 26.9.2020
Přihláška OKV 26.9.2020

VÝCVIK
Výsledky našich členů

FOTOGALERIE
Galerie
Fotoreportáže z akcí

Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.10.2009
Vydáno dne 06. 10. 2009 (3086 přečtení)

kompletní výsledky výstavy naleznete v článku
8.10.2009 doplněny fotky vítězných jedinců

PROGRAM

Rozhodčí: Jaroslava Drožová

 

Knírač velký černý

PSI
třída otevřená

 

V1, VT,

Oblastní vítěz

1

QUENTIN Radinie

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/5946/07

*23.09.2007

Otec: Terco de Pichera

Matka: Supernova Radinie

Chovatel: Helena Glänznerová, Kollárova 240, Starý Plzenec

Majitel: Ludmila Želiborová, Plavská 159, 370 07  Č. Budějovice

 

PSI
třída pracovní

 

V1, VT

2

CAMERON Venduno

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/5708/06

*20.07.2006

Otec: Eagle v. Kossower Land

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná, České Budějovice

Majitel: Ing. Vratislav Petrů, Litvínovická 6, 370 01  České Budějovice

 

 

 

V2

3

CHALLENGER Pip Strážce klidu

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/5288/04

*15.03.2004

Otec: Leo v. Hatzbachtal

Matka: Brita Vyar CS

Chovatel: Malinská Jana, Zábrdovice 11, 289 33, Křinec

Majitel: Vidrna Jaroslav, Hubenice 20, 503 27  Lhota pod Libčany

 

PSI
třída veteránů

 

V1

4

CAR Ladior

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/4833/01

*21.06.2001

Otec: Chris Zdestru

Matka: Andulka Bitt-Box

Chovatel: Ladislava Orholzová

Majitel: Ludmila Želiborová, Plavská 159, 370 07   Č. Budějovice

 

FENY
třída mladých

 

VD

5

BONITA AGÁTA Gabricio

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/6138/08

*06.12.2008

Otec: Uragan von Elberferld

Matka: Carah Stanios

Chovatel: Gabriela Pertrů, Olomouc

Majitel: Bc. Petra Matějovská, Větrná 56, 370 05  České Budějovice

 

FENY
třída otevřená

 

V1, VT,

Oblastní vítěz

6

JACKIE JESS Sluneční paprsek

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/5727/06

*20.08.2006

Otec: JFK Hajko Nerita

Matka: Hezy Sting Sluneční paprsek

Chovatel: Lenka Fraňková, Litoměřice

Majitel: Kristýna Vaňková, Pracejovice 49, 386 01  Strakonice

 

 

Knírač střední černý

 PSI
třída mladých

 

V1, VT

7

DAR Velvarský tolar

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/7532/08

*21.07.2008

Otec: Simons Marvel of Barbatsutsy

Matka: Cobra Velvarský tolar

Chovatel: Ivo Došek Nábřeží 574, 27324 Velvary

Majitel: Alžběta Čížková, Srubecká 11 , 37316  Dobrá Voda u Českých Budějovic

 

FENY
třída mladých

 

V1, VT

8

DITA Velvarský tolar

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/7536/08

*21.07.2008

Otec: Simons Marvel ot Barbatsutsy

Matka: Cobra Velvarský tolar

Chovatel: Ivo Došek, Nábřeží 574, 273 24 Velvary

Majitel: Jitka Hrbková, Velký Vrch 945, 388 01  Blatná

 

 

Knírač střední pepř a sůl

 PSI
třída vítězů

 

V1, VT,

Oblastní vítěz

9

DR. PEPPER Bohemia Top Star

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/7297/07

*06.07.2007

Otec: Ch. Zorba Calvera av Serjas

Matka: Ch. Crazy Comedy Bohemia Top Star

Chovatel: Martina Zajíčková, Branišov 42, 373 84 Dubné

Majitel: Martina Zajíčková, Branišov 42, 373 84  Dubné

 

PSI
třída čestná

 

V1

10

Ch. Mohner´s PEPPERMILL

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/7398-07/02/07

*13.03.2002

Otec: Halcyon´s Kerouac

Matka: Viacirka´s Bloody Blooming

Chovatel: Helle + Stavros Chryssidis, Dánsko

Majitel: Pert + Petra Vrchotovi, Boskovická 17, 621 00  Brno

 

FENY
třída otevřená

 

V1, VT

11

DANGLE DOLLY Bohemia Top Star

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/7298/07

*06.07.2007

Otec: Ch. Zorba Calvera av Serjas

Matka: Ch. Crazy Comedy Bohemia Top Star

Chovatel: Martina Zajíčková, Branišov 42, 373 84 Dubné

Majitel: Martina Zajíčková, Branišov 42, 373 84  Dubné

 

FENY
třída vítězů

 

V1, VT,

Oblastní vítěz

12

ICH ABLE ABIGAIL Fortuna Moravia

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/6621/04/07

*15.09.2004

Otec: Hosszúbereki-Császár Gamma Mera-Team

Matka: Rendy Ravena ze Záhrabské

Chovatel: Petra Vrchotová, Brno

Majitel: Petr + Petra Vrchotovi, Boskovická 17, 621 00  Brno

 

 

Knírač malý bílý

 FENY
třída otevřená

 

V1

13

ALISA Hafies

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6152/07

*23.07.2007

Otec: Vici of Bianco Olgas

Matka: Fiesta Rey Prag

Chovatel: Mgr. Hana Jandová, Zlín

Majitel: Roman Medek, Litvínovice 104, 370 01  České Budějovice

 

 

Knírač malý černostříbřitý

PSI
mezitřída

 

V1, VT

14

MATRIXX Poslední skaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6333/08

*24.02.2008

Otec: Xpresso z Dixie

Matka: Hipee Poslední skaut

Chovatel: Mgr. Marcela Křížová, Bohutín

Majitel: Mgr. Marcela Křížová, Láz 78, 262 41  Bohutín

 

PSI
třída otevřená

 

V2

15

DAN z Kamenských vrchů

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/5578/04/05

*22.02.2004

Otec: Danny Ribaty

Matka: Boša z Kamenských vrchů

Chovatel: Václav Šícha, Skalice 133, 391 11 Planá nad Lužnicí

Majitel: Ing. Ivana Beděrková, M.Chlajna 5, 37005  České Budějovice

 

 

 

V1, VT,

Oblastní vítěz

16

MADOXX Poslední skaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6334/08

*24.02.2008

Otec: Xpresso z Dixie

Matka: Hipee Poslední skaut

Chovatel: Mgr. Marcela Křížová, Bohutín

Majitel: Mgr. Marcela Křížová, Láz 78, 262 41  Bohutín

 

FENY
třída mladých

 

VD1

17

OH YES Rezlark

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6516/08

*01.10.2008

Otec: You´re My Star z Dixie

Matka: Sasquehanna Rabespier Brandy

Chovatel: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky

Majitel: Petr Pizinger, Albrechtice nad Vltavou 178, 398 16  Albrechtice nad Vltavou

 

FENY
mezitřída

 

V4

18

DIGBY DANCING Happy Mafian

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6325/08

*01.02.2008

Otec: Chottans Vagabond For Me

Matka: Sweet Jane Happy

Chovatel: Kamila Světelová, České Budějovice

Majitel: Antonín Bláha, Žďár 8, 398 11  Protivín

 

 

 

V3

19

ELECTRIC LADY in Happy Mafian

 

Číslo zápisu: CMKU/KM6355/08

*10.03.2008

Otec: Sasquehanna Koniak

Matka: Beautiful Happy Mafian

Chovatel: Kamila Světelová, České Budějovice

Majitel: Anderlová Dagmar, Loučovice 303, 382 76  Loučovice

 

 

 

V1, VT

20

EMMYLOU HARRIS in Happy Mafian

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6356

*10.03.2008

Otec: ICH.Sasquehanna Koniak

Matka: CH.Beautiful Happy Mafian

Chovatel: Kamila Světelová,Emy Destinové 17,370 05 Č.Budějovice

Majitel: Kamila Světelová, Emy Destinové 17, 370 05  Č. Budějovice

 

 

 

V5

21

FREEDA LEE Carboneum

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6426/08

*24.06.2008

Otec: Empire´s Reflection At Rezlark

Matka: Adara Lee Carboneum

Chovatel: Hana Skotáková, Kamenice-Těptín

Majitel: Mgr. Hana Janská, Mikoláše Alše 711, 386 01  Strakonice

 

 

 

V2

22

CHERRY Vzpomínka

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/639-88/08

*23.04.2008

Otec: Alex Alonso Bohemia dream

Matka: Calista Mia Vzpomínka

Chovatel: MVDr. Dita Koláčková, Hořesedly

Majitel: Zdena + Jan Čapkovi, Čkyně 160, 384 81  Čkyně

 

FENY
třída otevřená

 

V2

23

EBONY in Happy Mafian

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6358/08

*10.03.2008

Otec: Sasquehanna Koniak

Matka: Beautiful Happy Mafian

Chovatel: Kamila Světelová, České Budějovice

Majitel: Antonín Bláha, Žďár 8, 398 11  Protivín

 

 

 

V3

24

KIKKI Rezlark

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6257/07

*25.07.2007

Otec: Excalibur Rezlark

Matka: Sasquehanna Rabespier Brandy

Chovatel: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky

Majitel: Pavlína Svobodová, Netřebice 51, 382 32  Velešín

 

 

 

nenastoupila

25

LA TOYA Poslední skaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6245/07

*24.05.2007

Otec: Lucky Boy z Dixie

Matka: Charnette Poslední skaut

Chovatel: Marcela Křížová, Příbram

Majitel: Mgr. Jiří Marek, Kollárova 24, 586 02  Jihlava

 

 

 

nenastoupila

26

MADELAINE Poslední skaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6335/08

*24.02.2008

Otec: Xpresso z Dixie

Matka: Hipee Poslední skaut

Chovatel: Mgr. Marcela Křížová, Bohutín

Majitel: Mgr. Marcela Křížová, Láz 78, 262 41  Bohutín

 

 

 

V1, VT,

Oblastní vítěz

27

MARGARET Rezlark

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6341/08

*14.02.2008

Otec: Dangerous D´Artagnan Hajan Polonia

Matka: Elissa Rezlark

Chovatel: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky

Majitel: Ing. Karel Krejza, Choustník 3, 391 18  Choustník

 

FENY
třída vítězů

 

V1, VT

28

MERCEDES Poslední skaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6336/08

*24.02.2008

Otec: Xpresso z Dixie

Matka: Hipee Poslední skaut

Chovatel: Mgr. Marcela Křížová, Bohutín

Majitel: Mgr. Marcela Křížová, Láz 78, 262 41  Bohutín

 

FENY
třída čestná

 

V1

29

Ch.BEAUTIFUL Happy Mafian

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/5851/O5/08

*14.07.2005

Otec: CH.Damients Exot z Císařovi louky

Matka: Sweet Jane Happy

Chovatel: Kamila Světelová,Emy Destinové 17,370 05 Č.Budějovice

Majitel: Kamila Světelová, Emy Destinové 17, 370 05  Č.B.

 

 

Knírač malý černý

PSI
třída dorostu

 

VN1

30

GRIFFIN Carboneum

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6547/09

*16.02.2009

Otec: Meisterstück v.d. Königssäule

Matka: Funky Town de Extreme Blood

Chovatel: HANA SKOTÁKOVÁ, Táhlá 824, 251 68 Kamenice - Těptín

Majitel: Květoslava Šauerová, Sokolská 32, 370 05  České Budějovice

 

FENY
třída dorostu

 

nenastoupila

31

XANTHIPA Rezlark

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6586/09

*30.03.2009

Otec: James Bond Rezlark

Matka: Violleta Rezlark

Chovatel: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky

Majitel: Ing. Karel Šubrt, Jemčinská 260/4, 377 01  Jindřichův Hradec

 

FENY
mezitřída

 

V1, VT,

Oblastní vítěz

32

DIKI Čertovy kameny

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/6188/07

*07.10.2007

Otec: Cowboy Rezlark

Matka: Aida z Libušina údolí

Chovatel: MVDr. Helena Andreasová, Telč

Majitel: Ivana Prouzová, E. Beneše 13, 370 06  České Budějovice

 

 

Knírač malý pepř a sůl

PSI
mezitřída

 

V1

33

Ugly Duckling´s YELLOWEYED WOLFIE

 

Číslo zápisu: DK 03528/2008

*27.01.2008

Otec: Ruedesheim´s Mediator

Matka: Sailer´s Sa Emma

Chovatel: Pia Nissen, Hojby Sj., Dánsko

Majitel: Antonín Havlan + Pia Nissen, Strážnická 34, 323 00  Plzeň

 

PSI
třída otevřená

 

V1, VT,

Oblastní vítěz

34

DYLAN BOB z Kopce Vítkova

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/7149/07

*04.12.2007

Otec: Casper Diablo z Barokamu

Matka: Issa z Kopce Vítkova

Chovatel: Lenka JakubůvKoněvova 155,Praha 3

Majitel: Lenka Jakubův, Koněvova 155, 130 00  Praha 3

 

FENY
třída mladých

 

nenastoupila

35

BELIS Bohemia Moranensis

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/7336/08

*02.10.2008

Otec: Casper Diablo z Barokamu

Matka: Eimy z Povodí Oharky

Chovatel: Eva Nováková, Ústí nad Labem

Majitel: Eva Nováková, Raisova 785/19, 400 03  Ústí nad Labem

 

 

 

V1, VT

36

IDEAL For Me Astronaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/7348/08

*08.10.2008

Otec: Zeus de Coa Negra

Matka: Toffifee Astronaut

Chovatel: Miroslava Suchá, Tišice - Chrást

Majitel: Bc. Dana Sedláčková, Netolická 5, 370 05  České Budějovice

 

FENY
mezitřída

 

V1, VT

37

AIDA ze Slunné Výhně

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/7127/07

*29.10.2007

Otec: Honza-Duch v.D´n Oppasser

Matka: Alma Mondy Bohemia

Chovatel: Daniela Stehlíková, České Budějovice

Majitel: Daniela Stehlíková, Branišovská 52, 370 05  České Budějovice

 

FENY
třída otevřená

 

V1, VT,

Oblastní vítěz

38

EDITH PIAF z Kopce Vítkova

 

Číslo zápisu: CMKU/KM 7260/08

*25.05.2008

Otec: Casper Diablo z Barokamu

Matka: Catherine z Kopce Vítkova

Chovatel: Lenka JakubůvKoněvova 155,Praha 3

Majitel: Lenka Jakubův, Koněvova 155, 130 00  Praha 3

 

 

Nejlepší dorost: GRIFFIN Carboneum

 

Nejlepší mladý jedinec: IDEAL For Me Astronaut

 

Nejlepší veterán: CAR Ladior

 

Nejlepší jedinec třídy čestné: Ch. Mohner´s PEPPERMILL

 

Nejlepší malý knírač: MADOXX Poslední skaut

 

Nejlepší střední knírač: ICH. ABLE ABIGAIL Fortuna Moravia

 

Nejlepší velký knírač: JACKIE JESS Sluneční paprsek

 

 

Nejkrásnější knírač výstavy: MADOXX Poslední skaut



Související články:
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 5.10.2019 (07.10.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2019 (04.03.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 29.9.2018 (02.10.2018)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.3.2018 (05.03.2018)
Výsledky OKV České Budějovice 30.9.2017 (05.10.2017)
Mistrovství kníračů ve výkonu (22.09.2017)
Výsledky OKV České Budějovice 4.3.2017 (10.03.2017)
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 1.10.2016 (11.10.2016)
MR kníračů a Speciální závod Zbraslav 2.-4.9.2016 (09.09.2016)
Mistrovství republiky KCHK v agility Žamberk 13.8.2016 (15.08.2016)
Závod "O plzeňského agiliťáka" 28.-29.5.2016 (02.06.2016)
Mistrovství republiky KCHK kníračů stopařů České Budějovice (25.05.2016)
Agility - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů (10.05.2016)
Oblastní klubová výstava České Budějovice 5.3.2016 (07.03.2016)
Výsledky OKV České Budějovice 3.10.2015 (05.10.2015)
Výsledky Oblastní klubové výstavy kníračů ČB - Mladé 4.10.2014 (07.10.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2014 (05.03.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 14.9.2013 (20.09.2013)
10. mistrovství ČR kníračů stopařů (21.04.2013)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2013 (05.03.2013)
Úspěchy malých černostříbřitých kníračů (31.10.2012)
20.10.2012 Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky (21.10.2012)
Výsledky OKV bez ČKŠ České Budějovice 6.10.2012 (09.10.2012)
Mistrovství české republiky ve výkonu kníračů 2012 a Speciální závod kníračů (04.09.2012)
Světová výstava psů Salzburg 20.5.2012 (23.05.2012)
Výsledky OKV České Budějovice 3.3.2012 (05.03.2012)
Výsledky MVP České Budějovice 9.10.2011 (10.10.2011)
Výběrový závod stopařů ve Volenicích s nominací na Mistrovství ČR (02.10.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 1.10.2011 (01.10.2011)
Otevřený přebor ČR MP 2011 pod záštitou ČKS (07.09.2011)
Mistrovství republiky kníračů 2011 (30.08.2011)
III.ročník závodu malých plemen v Chlumci nad Cidlinou 4.6.2011 (06.06.2011)
Výsledky 9. mistrovství ČR kníračů stopařů a 7. ročník memoriálu Tomáše Povy (15.05.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 5.3.2011 (07.03.2011)
MVP NITRA 20.11. a 21.11.2010 (23.11.2010)
DOG Olympic Games ® 15. -17.10. Lignano Sabbiadoro (UD), Italy (19.10.2010)
Výsledky OKV České Budějovice 2.10.2010 (08.10.2010)
Summer night shows 22.7.2010 - 25.7.2010 (29.07.2010)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 18.7.2010 (19.07.2010)
Celostátní klubová výstava Horka nad Moravou 26.6.2010 (28.06.2010)
Griffin Carboneum - dvakrát BOB v jednom víkendu! (21.06.2010)
Krajská výstava Křivonoska 13.6.2010 (14.06.2010)
Národní výstava psů Klatovy 6.6.2010 (08.06.2010)
5.6.2010 závody agility, České Budějovice (08.06.2010)
IDEAL FOR ME Astronaut ISPU vítězka 2010! (08.06.2010)
Griffin Carboneum OKV Horka nad Moravou 29.5.2010 (01.06.2010)
Úspěšný víkend Griffina Carboneum (27.05.2010)
Výsledky MVP České Budějovice 25.4.2010 (25.04.2010)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 6.3.2010 (09.03.2010)
MVP - Brno 6.2.2010 (09.02.2010)
V. Hanácká národní výstava Olomouc (12.01.2010)
Vánoční závod ZKO při DDM 13.12.2009 (14.12.2009)
Celostátní speciální výstava Praha-Letňany 7.11.2009 (09.11.2009)
Výsledky MVP České Budějovice 25.10.2009 (26.10.2009)
Světová výstavy psů a Klubová výstava KCHB Bratislava (20.10.2009)
Celostátní klubová výstava - Ústí nad Labem 5.9.2009 (07.09.2009)
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 30.8.2009 (01.09.2009)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 19.7.2009 (20.07.2009)
VIII. Oblastní klubová výstava kníračů, Praha – Libeň, 20.6.2009 (24.06.2009)
Národní výstava psů Klatovy 14.6.2009 (15.06.2009)
MVP Salzburk 17.5.2009 (18.05.2009)
Krajská výstava psů Hluboká n. Vltavou 8.5.2009 (11.05.2009)
Mezinárodní výstava psů Č. Budějovice 25.4.2009 (11.05.2009)
7. Mistrovství ČR kníračů stopařů Horní Bříza 25.4.2009 (27.04.2009)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 7.3.2009 (09.03.2009)
Úspěchy našich členů v roce 2008 (04.02.2009)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2008 (31.01.2009)
Výsledky oblastní výstavy kníračů České Budějovice 28.9.2008 (31.01.2009)

( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

b?vu?ýčub?u