Dnešní datum: 29. 09. 2020     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Členství v klubu
Členské příspěvky

JAK NA TO?
Krycí pes
Chovná fena
Chovatelská stanice
Podmínky chovnosti
Vývozní PP
Administrativní poplatky
Vyšetření DKK
Vyšetření očí
Přiznání šampionátů

CHOVATELSTVÍ
Zprávy o chovu
Svody dorostu
Bonitace
Narozené vrhy
Krycí psi
Chovatelské stanice

VÝSTAVY
Výsledky výstav pobočky
Výsledky ostatních výstav

Propozice OKV 26.9.2020
Přihláška OKV 26.9.2020

VÝCVIK
Výsledky našich členů

FOTOGALERIE
Galerie
Fotoreportáže z akcí

Výsledky OKV České Budějovice 2.10.2010
Vydáno dne 08. 10. 2010 (1261 přečtení)

kompletní výsledky OKV bez ČKŠ pořádané Jč. pobočkou KCHK

Rozhodčí: Jaroslava Drožová

Rozhodčí: Jaroslava Drožová


Knírač velký černý

PSI
třída mladých

Výborný 1,

Vítěz třídy mladých

1

Diego Venduno


Číslo zápisu: CMKU/KV/6232/09

*04.05.2009

Otec: Terco de Pichera

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná, Litvínovická 6, 370 01 České Budějovice

Majitel: Vendula Novotná, Litvínovická 6, 370 01  České Budějovice


PSI
třída pracovní

Výborný 1,

Vítěz třídy,

Obl. klub. vítěz

Nejlepší velký knírač

2

Cameron Venduno


Číslo zápisu: CMKU/KV/5708/06

*20.07.2006

Otec: Eagle v. Kossower Land

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná, Litvínovická 6, 370 01 České Budějovice

Majitel: Ing. Vratislav Petrů, Litvínovická 6, 370 01  České Budějovice


FENY
třída otevřená

Výborná 1,

Vítěz třídy

3

Dixi z Bedýnky


Číslo zápisu: CMKU/KV/5746/06

*22.09.2006

Otec: Rus Astershvarc Yuventus

Matka: Aira z Bedýnky

Chovatel: Františka Blatoňová, Jaselská 2/1195, 736 01 Havířov

Majitel: Kristýna Bartošková, Krátká 309, 394 70  Kamenice nad Lipou


FENY
třída pracovní


Výborný 1,

Vítěz třídy,

Obl. klub. vítěz

4

Carmen Venduno


Číslo zápisu: CMKU/KV/5718/06

*20.07.2006

Otec: Eagle v. Kossower Land

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná, Litvínovická 6, 370 01 České Budějovice

Majitel: Daniel Damm, Karlštejnská 23, 252 17  Chýnice


Knírač střední černý

PSI
třída otevřená

Výborný 1,

Vítěz třídy,

Obl. klub. vítěz

Nejlepší stř. knírač

5

Kasper od Dalajského potoka


Číslo zápisu: CMKU/KS/7511/08

*28.06.2008

Otec: Cherni Strazhnik Luck Mandelroeschen

Matka: X-Antype de Manso Pelegri

Chovatel: Ing. Arch. Martina Kaprálková, Klukovická 1532, Praha 5

Majitel: Zdena Kvasničková, Svatotrojická 9, 397 01  Písek


FENY
třída mladých

Výborná 1,

Vítěz třídy mladých,

Nejlepší mladý knírač

6

Legenda od Dalajského potoka


Číslo zápisu: CMKU/KS/7753/09

*19.08.2009

Otec: Cherni Strazhnik Lucky´s Cowboy

Matka: Christine od Dalajského potoka

Chovatel: Martina Kaprálková, Na Padesátém 6, 100 00 Praha 10

Majitel: Martina Kaprálková, Na Padesátém 6, 100 00  Praha 10


FENY
třída otevřená


Výborná 2

7

Dita Velvarský tolar


Číslo zápisu: CMKU/KS/7536/08

*21.07.2008

Otec: Simons Marvel ot Barbatsutsy

Matka: Cobra Velvarský tolar

Chovatel: Ivo Došek, Nábřežní 574, 273 24 Velvary

Majitel: Jitka Hrbková, Velký Vrch 945, 388 01  Blatná


FENY
třída otevřená

Výborný 1,

Vítěz třídy,

Obl. klub. vítěz

8

Quincy Bohemia Cardinal


Číslo zápisu: CMKU/KS/7435/08

*16.02.2008

Otec: Simons Marvel ot Barbatsutsy

Matka: Hannah Bohemia Cardinal

Chovatel: Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha 8 - Karlín

Majitel: Stanislav Vachout, Žižkova tř. 196/19, 397 01  Písek


Knírač střední pepř a sůl

PSI
třída vítězů

Výborný 1,

Vítěz třídy,

Obl. klub. vítěz


9

Dr. Pepper Bohemia Top Star


Číslo zápisu: CMKU/KS/7297/07

*06.07.2007

Otec: Ch. Zorba Calvera av Serjas

Matka: Ch. Crazy Comedy Bohemia Top Star

Chovatel: Martina Zajíčková, Branišov 42, 373 84 Dubné

Majitel: Martina Zajíčková, Branišov 42, 373 84  Dubné


FENY
mezitřída

Výborný 1,

Vítěz třídy,

Obl. klub. vítěz

10

Cesy Vernika z Vysočiny


Číslo zápisu: CMKU/KS/7729/09

*30.05.2009

Otec: Zorba Calvera av Serjas

Matka: Princess Peggie Grand Calvera

Chovatel: Ing. Václav Kříž, Primase Hrůzy 1097/ 393 01 Pelhřimov

Majitel: Martina Kučerová, K. Štěcha 4, 370 05  České Budějovice


Knírač malý černostříbřitý

PSI
třída dorostu


Velmi nadějný 1

Nejlepší dorost

11

Rovelis Shaker-Lukum


Číslo zápisu: CMKU/KM/7803/10

*26.02.2010

Otec: Minimaks Vincester

Matka: Rovelis Ornella

Chovatel: S.+V. Rogovy, Uralskaya 54-33, Ekaterinburg, Russia

Majitel: Jelena Rogová, Na Zahradách 496, 373 11  Ledenice


PSI
třída mladých


Dobrý

12

Boss Family Darling´s


Číslo zápisu: CMKU/KM/6666/09

*30.09.2009

Otec: Inspector Rezlark

Matka: Filomena Rezlark

Chovatel: Jan Škoda, Sportovní 1219, 503 46 Třebechovice p.Or.

Majitel: Jelena Rogová, Na Zahradách 496, 370 11  Ledenice



PSI
třída mladých


Dobrý

13

El Cid Goldton


Číslo zápisu: CMKU/KM/6640/09

*22.08.2009

Otec: Top Secret Grasant

Matka: Carolain Happy Mafian

Chovatel: Antonín Havlan, Strážnická 34, 323 00 Plzeň

Majitel: Jaroslava Mošovská, Jarníkova 1877/10, 148 00  Praha


PSI
třída otevřená


Výborný 1.

14

Dan z Kamenských vrchů


Číslo zápisu: CMKU/KM/5578/04/05

*22.02.2004

Otec: Danny Ribaty

Matka: Boša z Kamenských vrchů

Chovatel: Václav Šícha, Planá nad Lužnicí

Majitel: Ing. Ivana Beděrková, M.Chlajna 5, 370 05  České Budějovice


FENY
třída dorostu


Velmi nadějná 1

15

Rovelis Sheridan´s Sharka


Číslo zápisu: CMKU/KM/7804/10

*26.02.2010

Otec: Minimaks Vincester

Matka: Rovelis Ornella

Chovatel: S.+V. Rogovy, Uralskaya 54-33, Ekaterinburg, Russia

Majitel: Jelena Rogová, Na Zahradách 496, 373 11   Ledenice


FENY
třída mladých

Výborný 1,

Vítěz třídy mladých

16

Zig Zag Silver Malý kavalír


Číslo zápisu: CMKU/KM/6653/09

*29.08.2009

Otec: Cash Carry Malý kavalír

Matka: Universe´s Miss

Chovatel: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

Majitel: Libuše Gruberová, Budějovická 345, 375 01  Týn nad Vltavou




FENY
třída otevřená


Výborná 1,

Vítěz třídy,

Obl. klub. vítěz

17

Oh Yes Rezlark


Číslo zápisu: CMKU/KM/6516/08

*01.10.2008

Otec: You´re My Star z Dixie

Matka: Sasquehanna Rabespier Brandy

Chovatel: Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany

Majitel: Petr Pizinger , Albrechtice nad Vltavou 178, 39816   Albrechtice nad Vltavou


Knírač malý černý

PSI
mezitřída


NENASTOUPIL

18

King Samuel Black Samba


Číslo zápisu: CMKU/KM/6632/09

*20.05.2009

Otec: Kelpi´s Tod JR V Tod

Matka: Happy Day Malý kavalír

Chovatel: Křížek Stanislav, Pod Chlumem 10, 312 15 PLZEŇ

Majitel: ing. Miroslav Kabilka, Sídliště Míru 14, 384 51  Volary


FENY
mezitřída

Výborná 1,

Vítěz třídy,

Obl. klub. vítěz

Nejlepší malý knírač,

Nejkrásnější knírač výstavy

19

Xanthipa Rezlark


Číslo zápisu: CMKU/KM/6586/09

*30.03.2009

Otec: James Bond Rezlark

Matka: Violleta Rezlark

Chovatel: Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany

Majitel: Ing. Karel Šubrt, Jemčinská 260/IV, 377 01  Jindřichův Hradec



Knírač malý pepř a sůl

PSI
třída mladých


Výborný 1,

Vítěz třídy mladých

20

Celadon Pepper Androis


Číslo zápisu: CMKU/KM/7513/09

*09.10.2009

Otec: Sensations Storm Watcher

Matka: Rosinanta Androis

Chovatel: Andrea Zaoralová, Alžírská 638/6, 160 00 Praha 6

Majitel: Karel Havlíček, Maredova 3002, 390 02  Tábor


FENY
třída štěňat


NENASTOUPIL

21

Champagne Chocolate z Kopce Vítkova


Číslo zápisu: CMKU/KM 7749

*13.05.2010

Otec: Earle Grey Carboneum

Matka: Yakobi z Kopce Vítkova

Chovatel: Lenka Jakubův,Koněvova 155,Praha 3

Majitel: MUDr Martina Mikešová, Lidická 44, 370 01  České Budějovice


FENY
třída mladých

Výborný 1,

Vítěz třídy mladých

22

Oh My Darling Astronaut


Číslo zápisu: CMKU/KM/7487/09

*12.08.2009

Otec: Sensations Storm Watcher

Matka: Waikiki Astronaut

Chovatel: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Chrást-Tišice

Majitel: Charlotte Rešová, Dvořákova 340, 397 01  Písek

FENY
třída otevřená


Výborný 1,

Vítěz třídy

23

Ella Fitzgerald z Kopce Vítkova


Číslo zápisu: CMKU/KM/7259/08

*25.05.2008

Otec: Casper Diablo z Barokamu

Matka: Catherine z Kopce Vítkova

Chovatel: Lenka Jakubův, Koněvova 155, 130 00 Praha 3

Majitel: Mgr. Hana Janská, Mikoláše Alše 711, 386 01  Strakonice


FENY
třída pracovní

Výborný 1,

Vítěz třídy,

Obl. klub. vítěz

24

Sisi Star z Roznetu


Číslo zápisu: CMKU/KM/7373/08

*10.12.2008

Otec: Honza-Duch v.D´Oppasser

Matka: Princess Peg z Roznetu

Chovatel: Ing. Zuzana Rozová, Petrohradská 25, Praha10

Majitel: Ing. Zuzana Rozová, Petrohradská 25, 101 00  Praha10




FENY
třída vítězů

Výborný 1,

Vítěz třídy

25

Ideal for Me Astronaut


Číslo zápisu: CMKU/KM/7348/08

*08.10.2008

Otec: Ich. Zeus de Coa Negra

Matka: Ich. Toffifee Astronaut

Chovatel: Miroslava Suchá Na Pastvičkách 97 277 15 Chrást-Tišice

Majitel: Dana Sedláčková, Netolická 5, 37005  České Budějovice


FENY
třída veteránů

Výborný 1

Nejlepší veterán výstavy

26

Princess Peg z Roznetu


Číslo zápisu: CMKU/KM/5562/00

*06.11.2000

Otec: Voyager v.d.Havenstad

Matka: Ira z Roznetu

Chovatel: Ing. Zuzana Rozová, Petrohradská 25, 101 00 Praha 10

Majitel: Ing. Zuzana Rozová, Petrohradská 25, 101 00  Praha 10




FOTOGALERIE Z VÝSTAVY ZDE
(zatím fotky vítězů závěrečných soutěží - další fotky budou doplněny po zpracování)




Související články:
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 5.10.2019 (07.10.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2019 (04.03.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 29.9.2018 (02.10.2018)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.3.2018 (05.03.2018)
Výsledky OKV České Budějovice 30.9.2017 (05.10.2017)
Mistrovství kníračů ve výkonu (22.09.2017)
Výsledky OKV České Budějovice 4.3.2017 (10.03.2017)
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 1.10.2016 (11.10.2016)
MR kníračů a Speciální závod Zbraslav 2.-4.9.2016 (09.09.2016)
Mistrovství republiky KCHK v agility Žamberk 13.8.2016 (15.08.2016)
Závod "O plzeňského agiliťáka" 28.-29.5.2016 (02.06.2016)
Mistrovství republiky KCHK kníračů stopařů České Budějovice (25.05.2016)
Agility - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů (10.05.2016)
Oblastní klubová výstava České Budějovice 5.3.2016 (07.03.2016)
Výsledky OKV České Budějovice 3.10.2015 (05.10.2015)
Výsledky Oblastní klubové výstavy kníračů ČB - Mladé 4.10.2014 (07.10.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2014 (05.03.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 14.9.2013 (20.09.2013)
10. mistrovství ČR kníračů stopařů (21.04.2013)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2013 (05.03.2013)
Úspěchy malých černostříbřitých kníračů (31.10.2012)
20.10.2012 Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky (21.10.2012)
Výsledky OKV bez ČKŠ České Budějovice 6.10.2012 (09.10.2012)
Mistrovství české republiky ve výkonu kníračů 2012 a Speciální závod kníračů (04.09.2012)
Světová výstava psů Salzburg 20.5.2012 (23.05.2012)
Výsledky OKV České Budějovice 3.3.2012 (05.03.2012)
Výsledky MVP České Budějovice 9.10.2011 (10.10.2011)
Výběrový závod stopařů ve Volenicích s nominací na Mistrovství ČR (02.10.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 1.10.2011 (01.10.2011)
Otevřený přebor ČR MP 2011 pod záštitou ČKS (07.09.2011)
Mistrovství republiky kníračů 2011 (30.08.2011)
III.ročník závodu malých plemen v Chlumci nad Cidlinou 4.6.2011 (06.06.2011)
Výsledky 9. mistrovství ČR kníračů stopařů a 7. ročník memoriálu Tomáše Povy (15.05.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 5.3.2011 (07.03.2011)
MVP NITRA 20.11. a 21.11.2010 (23.11.2010)
DOG Olympic Games ® 15. -17.10. Lignano Sabbiadoro (UD), Italy (19.10.2010)
Summer night shows 22.7.2010 - 25.7.2010 (29.07.2010)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 18.7.2010 (19.07.2010)
Celostátní klubová výstava Horka nad Moravou 26.6.2010 (28.06.2010)
Griffin Carboneum - dvakrát BOB v jednom víkendu! (21.06.2010)
Krajská výstava Křivonoska 13.6.2010 (14.06.2010)
Národní výstava psů Klatovy 6.6.2010 (08.06.2010)
5.6.2010 závody agility, České Budějovice (08.06.2010)
IDEAL FOR ME Astronaut ISPU vítězka 2010! (08.06.2010)
Griffin Carboneum OKV Horka nad Moravou 29.5.2010 (01.06.2010)
Úspěšný víkend Griffina Carboneum (27.05.2010)
Výsledky MVP České Budějovice 25.4.2010 (25.04.2010)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 6.3.2010 (09.03.2010)
MVP - Brno 6.2.2010 (09.02.2010)
V. Hanácká národní výstava Olomouc (12.01.2010)
Vánoční závod ZKO při DDM 13.12.2009 (14.12.2009)
Celostátní speciální výstava Praha-Letňany 7.11.2009 (09.11.2009)
Výsledky MVP České Budějovice 25.10.2009 (26.10.2009)
Světová výstavy psů a Klubová výstava KCHB Bratislava (20.10.2009)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.10.2009 (06.10.2009)
Celostátní klubová výstava - Ústí nad Labem 5.9.2009 (07.09.2009)
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 30.8.2009 (01.09.2009)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 19.7.2009 (20.07.2009)
VIII. Oblastní klubová výstava kníračů, Praha – Libeň, 20.6.2009 (24.06.2009)
Národní výstava psů Klatovy 14.6.2009 (15.06.2009)
MVP Salzburk 17.5.2009 (18.05.2009)
Krajská výstava psů Hluboká n. Vltavou 8.5.2009 (11.05.2009)
Mezinárodní výstava psů Č. Budějovice 25.4.2009 (11.05.2009)
7. Mistrovství ČR kníračů stopařů Horní Bříza 25.4.2009 (27.04.2009)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 7.3.2009 (09.03.2009)
Úspěchy našich členů v roce 2008 (04.02.2009)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2008 (31.01.2009)
Výsledky oblastní výstavy kníračů České Budějovice 28.9.2008 (31.01.2009)

( -mz- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

b?vu?ýčub?u