Dnešní datum: 29. 09. 2020     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Členství v klubu
Členské příspěvky

JAK NA TO?
Krycí pes
Chovná fena
Chovatelská stanice
Podmínky chovnosti
Vývozní PP
Administrativní poplatky
Vyšetření DKK
Vyšetření očí
Přiznání šampionátů

CHOVATELSTVÍ
Zprávy o chovu
Svody dorostu
Bonitace
Narozené vrhy
Krycí psi
Chovatelské stanice

VÝSTAVY
Výsledky výstav pobočky
Výsledky ostatních výstav

Propozice OKV 26.9.2020
Přihláška OKV 26.9.2020

VÝCVIK
Výsledky našich členů

FOTOGALERIE
Galerie
Fotoreportáže z akcí

Výsledky OKV České Budějovice 5.3.2011
Vydáno dne 07. 03. 2011 (1779 přečtení)

doplněna velká FOTOGALERIE - ZDE!
Výsledky výstavy naleznete v článku.

PROGRAM

Oblastní klubová výstava kníračů České Budějovice 5.3.2011________________________________

Rozhodčí: Jaroslava Drožová


Knírač malý bílý


PSI
třída štěňat

VN1

1.

Avatar Jay Veljar


Číslo zápisu: CMKU/KM/7876/10

*13.09.2010

Otec: Aladin Blues La Nanasim

Matka: Penelopa of Bianco Olgas

Chovatel + maj.: Jarmila Veletová, Brno



FENY
třída štěňat

VN2

2.

Alabama Joslyn Veljar


Číslo zápisu: CMKU/KM/7878/10

*13.09.2010

Otec: Aladin Blues La Nanasim

Matka: Penelopa of Bianco Olgas

Chovatel + maj.: Jarmila Veletová


VN1

3.

Ashley Joslyn Veljar


Číslo zápisu: CKMU/KM/7879/10

*13.09.2010

Otec: Aladin Blues La Nanasim

Matka: Penelopa of Bianco Olgas

Chovatel: Veletová Jarmila, Brno

Majitel: Roman Medek, Litvínovice u Č.Budějovic

FENY
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

4.

Penelopa of Bianco Olgas


Číslo zápisu: CMKU/KM/6091/07/11

*11.03.2007

Otec: Zacharias of Bianco Olgas

Matka: Babeta Halloween Bianco Olgas

Chovatel: Snížková Olga, Pikovice

Majitel: Jarmila Veletová, Brno



Knírač malý černostříbřitý


PSI
třída mladých

V1, VTM

5.

Rovelis Shaker-Lukum


Číslo zápisu: CMKU/KM/7803/10

*26.02.2010

Otec: Minimaks Vincester

Matka: Rovelis Ornella

Chovatel: S. + V. Rogovy, Rusko

Majitel: Jelena Rogova, Ledenice

PSI
mezitřída

V1, ČKŠ

6.

Art´Marant Crossfire


Číslo zápisu: CMKU/KM/7659/10

*11.11.2009

Otec: Benito of Taita´s Ushabti

Matka: Caribbean Seashell Sandora

Chovatel: Maria Krotova, SRN

Majitel: Dita Koláčková, Hořesedly



Nenastoupil

7.

Fox Mulder z Dollnaxu


Číslo zápisu: CMKU/KM/6669/09

*18.10.2009

Otec: Dabbler-April v.d.N´Oppasser

Matka: Borůvka z Dollnaxu

Chovatel + maj: RNDr. Zdeňka Strnadová, Praha 10


PSI
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

8.

Jura ze Sváškova dvora

Číslo zápisu: CMKU/KM/6531/08

*13.10.2008

Otec: Lucky Boy z Dixie

Matka: Chyma ze Sváškova dvora

Chovatel + maj.: Hana Eliášková, Beroun


FENY
třída mladých

V1, VTM

9.

Rovelis Sheridan´s Sharka


Číslo zápisu: CMKU/KM/7804/10

*26.02.2010

Otec: Minimaks Vincester

Matka: Rovelis Ornella

Chovatel: S. + V. Rogovy, Rusko

Majitel: Jelena Rogova, Ledenice

FENY
třída otevřená

V1, ČKŠ, OKV

10.

Emmylou Harris in Happy Mafian

Číslo zápisu: CMKU/KM/6356/08

*10.03.2008

Otec: ICh.Sasquehanna Koniak

Matka: Ch. Beautiful Happy Mafian

Chovatel + maj.: Kamila Světelová, České Budějovice


Nenastoupila

11

. Margaret Rezlark

Číslo zápisu: CMKU/KM/6341/08

*14.02.2008

Otec: Dangerous D´Artagnan Hajan Polonia

Matka: Elissa Rezlark

Chovatel: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky

Majitel: Ing. Karel Krejza,  Choustník


Knírač malý černý


PSI
mezitřída

V2, res.ČKŠ

12.


King Samuel Black Samba

Číslo zápisu: CMKU/KM/6632/09

*20.05.2009

Otec: Kelpi´s Tod JR V Tod

Matka: Happy Day Malý kavalír

Chovatel: Stanislav Křížek, Plzeň

Majitel: Ing. Miroslav Kabilka, Volary


V1, ČKŠ, OKV

13.

Man In Black Androis


Číslo zápisu: CMKU/KM/6700/09

*16.10.2009

Otec: Ypsilon Androis

Matka: Wilhemina Androis

Chovatel + maj.: Andrea Zaoralová, Sedlčany



PSI
třída otevřená

V1, ČKŠ

14.

Griffin Carboneum


Číslo zápisu: CMKU/KM/6547/09/10

*16.02.2009

Otec: Meisterstück v.d. Königssäule

Matka: Funky Town de Extreme Blood

Chovatel: Hana Skotáková, Kamenice-Těptín

Majitel: Květoslava Šauerová, České Budějovice

PSI
třída vítězů

V1, ČKŠ

15.

His Eminence Androis


Číslo zápisu: CMKU/KM/6239/07/09

*23.11.2007

Otec: Bouvbear´s High Five

Matka: Wilhemina Androis

Chovatel + maj. : Andrea Zaoralová, Sedlčany


FENY
třída dorostu

VN1

16.

Little Miss Sunshine Black Samba


Číslo zápisu: CMKU/KM/7774/10

*10.06.2010

Otec: His Eminence Androis

Matka: Just do it Black Samba

Chovatel: Stanislav Křížek, Plzeň

Majitel: Eva Mlsnová,  Plzeň


FENY
třída mladých

V1, VTM

17.

Ashima Dračí doupě


Číslo zápisu: CMKU/KM/7613/10

*29.03.2010

Otec: Samuel Rezlark

Matka: Alessandra Androis

Chovatel: Plosová Jana, Želízy

Majitel: Marie Vanišová, Praha 10


FENY
mezitřída

V1, ČKŠ, OKV

18.

Ice Queen Bohemia Ness

Číslo zápisu: CMKU/KM/6661/09

*05.08.2009

Otec: His Eminence Androis

Matka: Andalusie Bohemia Ness

Chovatel + maj. : Jana Kaniaková, Kamenné Žehrovice





FENY
třída vítězů

V1

19.

Ginevra Of Bohemia Ness


Číslo zápisu: CMKU/KM/6534/09

*11.01.2009

Otec: Waldemar Androis

Matka: Cloe Darling Bohemia Ness

Chovatel: Kaniaková Jana, Kamenné Žehrovice

Majitel: Lenka Cílková, Praha 4


FENY
třída veteránů

V1,

Nejlepší veterán

NEJLEPŠÍ VETERÁN VÝSTAVY

20

. Luciana Androis

Číslo zápisu: CMKU/KM/4987/02/05

*18.09.2002

Otec: Playboy Rezlark

Matka: Queen Victoria Androis

Chovatel + maj. : Andrea Zaoralová, Sedlčany



Knírač malý pepř a sůl

PSI
třída dorostu

VN1

21

. Urquell Original Astronaut


Číslo zápisu: cmku/km/7841/10

*10.08.2010

Otec: Tajinastes Directo Al Grano

Matka: Gebories Diplomat of Astronaut

Chovatel + maj. : Miroslava Suchá, Tišice



PSI
třída mladých

V1, VTM

NEJLEPŠÍ MLADÝ PES VÝSTAVY

22.

Starlings Kashmir


Číslo zápisu: CMKU/KM/7971/10

*15.04.2010

Otec: Axcium´s American Idol

Matka: Starlings Miss Marple

Chovatel: Merete Staehr - Nielsen - Dánsko

Majitel: Miroslava Suchá, Tišice


PSI
mezitřída

V1, ČKŠ

23

. Celadon Pepper Androis


Číslo zápisu: CMKU/KM/7513/09

*09.10.2009

Otec: Sensations Storm Watcher

Matka: Rosinanta Androis

Chovatel: Andrea Zaoralová, Sedlčany

Majitel: Karel Havlíček, Tábor


PSI
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

24

. Schnauzer - Huset Charm Looking


Číslo zápisu: CMKU/KM/7590/10

*19.03.2009

Otec: Axcium´s Casanova

Matka: Schnauzer - Huset Romantica

Chovatel: Nielsen Lone, Dánsko

Majitel: Miroslava Suchá,  Tišice


PSI
třída veteránů

V1,

Nejlepší veterán

25

. Deep Space Astronaut


Číslo zápisu: CMKU/KM/5742/01

*30.10.2001

Otec: Made in Spain Tutiplen

Matka: Vanilla Moldau North

Chovatel + maj.: Miroslava Suchá, Tišice



FENY
třída mladých

V1, VTM

NEJLEPŠÍ MLADÁ FENA VÝSTAVY

26.

Queen Elizabeth Astronaut

Číslo zápisu: CMKU/KM/7549/10

*15.01.2010

Otec: Tajinastes Directo Al Grano

Matka: Oxana Astronaut

Chovatel + maj.: Miroslava Suchá, Tišice



FENY
mezitřída

V2, res. ČKŠ

27

. Cayenne Pepper Androis


Číslo zápisu: CMKU/KM/7517/09

*09.10.2009

Otec: Sensations Storm Watcher

Matka: Rosinanta Androis

Chovatel + maj.: Andrea Zaoralová, Sedlčany


V1, ČKŠ, OKV

Nejlepší malý knírač

NEJLKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ VÝSTAVY

28

. Lady Jane Grey Astronaut


Číslo zápisu: CMKU/KM/7463/09

*26.06.2009

Otec: Yakuba Yan Astronaut

Matka: Gebories Diplomat of Astronaut

Chovatel: Miroslava Suchá, Tišice

Majitel: Iva Kosinová,  Praha 9


FENY
třída otevřená

V1, ČKŠ

29

. Solimans Close Enought

Číslo zápisu: CMKU/KM7591/10

*19.05.2009

Otec: Risepark Right Man

Matka: Solimans Binnie

Chovatel: Grethe Hansen, Dánsko

Majitel: Miroslava Suchá, Tišice

FENY
třída pracovní

V1, ČKŠ

30.

Sisi Star z Roznetu


Číslo zápisu: CMKU/KM/7373/08

*10.12.2008

Otec: Honza-Dutch v.D´n Oppasser

Matka: Princess Peg z Roznetu

Chovatel + maj.: Ing. Zuzana Rozová, Praha 10



FENY
třída vítězů

V1, ČKŠ

31.

Ideal for Me Astronaut


Číslo zápisu: CMKU/KM/7348/08

*08.10.2008

Otec: Zeus de Coa Negra

Matka: Toffifee Astronaut

Chovatel: Mirka Suchá, Tišice

Majitel: Dana Kindlová,  České Budějovice


FENY
třída veteránů

V1,

Nejlepší veterán

32.

Samantha Astronaut


Číslo zápisu: CMKU/4825/97/00

*23.09.1997

Otec: Ezüst Granit Nick

Matka: Megy z Podolslých skal

Chovatel + maj.: Miroslava Suchá, Tišice


Knírač střední černý

PSI
mezitřída

V1, ČKŠ, OKV

Nejlepší střední knírač

33.

Mikes Uti Dark Boy


Číslo zápisu: METschn.9586/10

*12.11.2009

Otec: Ich. Veni Vidi Vici Grand Calvera

Matka: Debby v.d. Spitzenstad

Chovatel: Paraszt Laszlo, Maďarsko

Majitel: Paraszt László + Denisa Havelková,  Zdice


FENY
mezitřída

V1, ČKŠ

34.

Angee z Doubravského údolí

Číslo zápisu: CMKU/KS/7724/09

*30.05.2009

Otec: Remember Me Black Grand Calvera

Matka: Genesis od Dalajského potoka

Chovatel + maj.: Ing. Gabriela Krpatová, Podmoklany



FENY
třída otevřená

V1

35.

Cindy Kostelecký rarášek


Číslo zápisu: CMKU/KS/7160/07/10

*06.02.2007

Otec: Cedrik z Benova dvora

Matka: Berry z Plotišského vršku

Chovatel: Věra Bařinková, Kostelec n/Orlicí

Majitel: Ing. František Nečas, Brno


V2

36.

Monique Iringa

Číslo zápisu: CMKU/KS/7627/08

*12.12.2008

Otec: Baddy Kostelecký rarášek

Matka: Hajja Iringa

Chovatel + maj.: Irena Kucharčíková, Slavkov u Opavy





FENY
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

37.

Kersee od Dalajského potoka

Číslo zápisu: CMKU/KS/7513/08

*28.06.2008

Otec: Cherni Strazhnik Luck Mandelroeschen

Matka: X-Antype de Manso Pelegri

Chovatel + maj.: Martina Kaprálková, Ing.arch., Praha 10



Odstoupila

38.

Lady Iringa

Číslo zápisu: CMKU/KS/7378/07

*14.10.2007

Otec: Simons Marvel ot Barbatsutsy

Matka: Hajja Iringa

Chovatel + maj.: Irena Kucharčíková, Slavkov u Opavy


Knírač střední pepř a sůl

PSI
mezitřída

Nenastoupil

39.

Armanni Poslední skaut


Číslo zápisu: CMKU/KS/7706/09

*23.04.2009

Otec: Mohner´s Peppermill

Matka: Brooke Bogy Fortuna Moravia

Chovatel: Marcela Křížová, Bohutín

Majitel: Kamila Pokorná, Benátky nad Jizerou


PSI
třída otevřená

V1, ČKŠ, OKV

40.

von Shaman´s Tiz Now Grand Calvera


Číslo zápisu: CMKU/KS/7994/10

*04.05.2009

Otec: Charisma Ali Baba

Matka: von Shaman´s Moon Struck

Chovatel: Dr. Kathleen Fitzgerald, USA

Majitel: Denisa Havelková,  Zdice


PSI
třída veteránů

V1,

Nejlepší veterán

41.

Mohner´s Peppermill


Číslo zápisu: CMKU/KS/7398-07/02/07

*13.03.2002

Otec: Halcyon’s Kerouac

Matka: Viacirka´s Bloody Blooming Bloppy

Chovatel: Helle + Stavros Chryssidis, Dánsko

Majitel: Petr a Petra Vrchotovi,  Brno


FENY
třída dorostu

VN1

NEJLEPŠÍ DOROST VÝSTAVY

42.

Famous Fergie Fortuna Moravia


Číslo zápisu: CMKU/KS/7968/10

*11.08.2010

Otec: Mohner´s Peppermill

Matka: Able Abigail Fortuna Moravia

Chovatel: Petra Vrchotová, Brno

Majitel: Petr a Petra Vrchotovi,  Brno




FENY
třída mladých

V1

43.

Dispensa Gloria Leones


Číslo zápisu: CMKU/KS/7858/10

*24.02.2010

Otec: Argenta´s Lojtnant Loke

Matka: Infinity Pepper Grand Calvera

Chovatel: Michaela Zubrická, Česká Třebová

Majitel: Lenka Svobodová,  Měřín


FENY
mezitřída

V1, ČKŠ

44.

Cesy Vernika z Vysočiny


Číslo zápisu: CMKU/KS/7729/09

*30.05.2009

Otec: Zorba Calvera av Serjas

Matka: Princess Peggie Grand Calvera

Chovatel: Ing. Václav Kříž, Pelhřimov

Majitel: Martina Kučerová, České Budějovice

FENY
třída pracovní

V1, ČKŠ, OKV

45.

Brazillian Beira Mar Gloria Leones


Číslo zápisu: CMKU/KS/7608/08

*19.10.2008

Otec: Corry Bohemia Top Star

Matka: Infinity Pepper Grand Calvera

Chovatel: Michaela Zubrická, Česká Třebová

Majitel: Hana Loužilová,  Pardubice

Knírač velký černý

PSI
třída štěňat

VN1

NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ VÝSTAVY

46.

Aran Jesstyno


Číslo zápisu: CMKU/KV/6483/10

*11.09.2010

Otec: Larry King Radinie

Matka: Jackie Jess Sluneční paprsek

Chovatel: Marie Vaňková, Strakonice

Majitel: Ludmila Želiborová,  České Budějovice


PSI
mezitřída

V1, ČKŠ

47.

Ares Goldest Daches


Číslo zápisu: CMKU/KV/6186/09

*24.03.2009

Otec: Chesterfield PiP Strážce klidu

Matka: Famira Farah Goldest Danubius

Chovatel: Jaroslava Sobotková, Žďár nad Sázavou

Majitel: Jiří Tomek, Žďár nad Sázavou


PSI
třída otevřená

V1, ČKŠ

48.

Phausto Radinie


Číslo zápisu: CMKU/KV/5889/07

*02.07.2007

Otec: St.Brillant Radinie

Matka: Lady v.Kossower Land

Chovatel: Helena a Zdeněk Glänznerovi, Starý Plzenec

Majitel: Petr Hvozdovský,  Kdyně




PSI
třída pracovní

V1, ČKŠ

49.

Quentin Radinie


Číslo zápisu: ČMKU/KV/5946/07/10

*23.09.2007

Otec: Terco de Pichera

Matka: Supernova Radinie

Chovatel: Helena Glänznerová, Starý Plzenec

Majitel: Ludmila Želiborová,  České Budějovice


PSI
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

50.

Adar Zoeira


Číslo zápisu: CMKU/KV/6004/08

*17.03.2008

Otec: Terco de Pichera

Matka: Zoe Nergal

Chovatel + maj.: Irena Kubíčková, Opava 6


FENY
mezitřída

V1, ČKŠ

51.

Agnes Goldest Daches


Číslo zápisu: CMKU/KV/6193/09

*24.03.2009

Otec: Chesterfield Pip Strážce klidu

Matka: Famira Farah Goldest Danubius

Chovatel: Jaroslava Sobotková, Žďár nad Sázavou

Majitel: Michaela Davidová,  Předměřice n. Jizerou


VD

52.

Darlene Venduno

Číslo zápisu: CMKU/KV/6234/09

*04.05.2009

Otec: Terco de Pichera

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná, České Budějovice

Majitel: František Beran,  Dolní Bukovsko


FENY
třída otevřená

V1, ČKŠ

53.

Sommer Sun Radinie


Číslo zápisu: CMKU/KV/6098/08

*09.07.2008

Otec: St.Brillant Radinie

Matka: Genial Grace Radinie

Chovatel: Helena a Zdeněk Glänznerovi, Starý Plzenec

Majitel: Petra Vodrážková,  Plzeň-Doubravka


FENY
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

Nejlepší velký knírač

54.

Riesen Artic´s Created For Radinie


Číslo zápisu: CMKU/6169/09/07

*01.11.2007

Otec: Gloris Gape Seed

Matka: Chottans Furia

Chovatel: Oivind a Borge Pettersen/ Storfjeld, Norsko

Majitel: Helena Glänznerová,  Starý Plzenec




 

 

Nejlepší veterán výstavy knírač malý černý Luciana Androis

 

 

 Nejlepší štěně výstavy knírač velký černý Aran Jesstyno

 

 

Nejlepší dorost výstavy knírač střední pepř a sůl Famous Fergie Fortuna Moravia

 

 

Nejlepší mladý pes a Nejlepší mladá fena výstavy

Knírač malý pepř a sůl Starlings Kashmir a Queen Elizabeth Astronaut

 

 

 

Nejkrásnější malý knírač - knírač malý pepř a sůl Lady Jane Grey Astronaut

 

Nejkrásnější střední knírač – knírač střední černý Mikes Uti Dark Boy

 

Nejkrásnější velký knírač – knírač velký černý Riesen Artics Created For Radinie

 

Nejkrásnější knírač výstavy - knírač malý pepř a sůl Lady Jane Grey Astronaut

 









Související články:
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 5.10.2019 (07.10.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2019 (04.03.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 29.9.2018 (02.10.2018)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.3.2018 (05.03.2018)
Výsledky OKV České Budějovice 30.9.2017 (05.10.2017)
Mistrovství kníračů ve výkonu (22.09.2017)
Výsledky OKV České Budějovice 4.3.2017 (10.03.2017)
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 1.10.2016 (11.10.2016)
MR kníračů a Speciální závod Zbraslav 2.-4.9.2016 (09.09.2016)
Mistrovství republiky KCHK v agility Žamberk 13.8.2016 (15.08.2016)
Závod "O plzeňského agiliťáka" 28.-29.5.2016 (02.06.2016)
Mistrovství republiky KCHK kníračů stopařů České Budějovice (25.05.2016)
Agility - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů (10.05.2016)
Oblastní klubová výstava České Budějovice 5.3.2016 (07.03.2016)
Výsledky OKV České Budějovice 3.10.2015 (05.10.2015)
Výsledky Oblastní klubové výstavy kníračů ČB - Mladé 4.10.2014 (07.10.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2014 (05.03.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 14.9.2013 (20.09.2013)
10. mistrovství ČR kníračů stopařů (21.04.2013)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2013 (05.03.2013)
Úspěchy malých černostříbřitých kníračů (31.10.2012)
20.10.2012 Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky (21.10.2012)
Výsledky OKV bez ČKŠ České Budějovice 6.10.2012 (09.10.2012)
Mistrovství české republiky ve výkonu kníračů 2012 a Speciální závod kníračů (04.09.2012)
Světová výstava psů Salzburg 20.5.2012 (23.05.2012)
Výsledky OKV České Budějovice 3.3.2012 (05.03.2012)
Výsledky MVP České Budějovice 9.10.2011 (10.10.2011)
Výběrový závod stopařů ve Volenicích s nominací na Mistrovství ČR (02.10.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 1.10.2011 (01.10.2011)
Otevřený přebor ČR MP 2011 pod záštitou ČKS (07.09.2011)
Mistrovství republiky kníračů 2011 (30.08.2011)
III.ročník závodu malých plemen v Chlumci nad Cidlinou 4.6.2011 (06.06.2011)
Výsledky 9. mistrovství ČR kníračů stopařů a 7. ročník memoriálu Tomáše Povy (15.05.2011)
MVP NITRA 20.11. a 21.11.2010 (23.11.2010)
DOG Olympic Games ® 15. -17.10. Lignano Sabbiadoro (UD), Italy (19.10.2010)
Výsledky OKV České Budějovice 2.10.2010 (08.10.2010)
Summer night shows 22.7.2010 - 25.7.2010 (29.07.2010)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 18.7.2010 (19.07.2010)
Celostátní klubová výstava Horka nad Moravou 26.6.2010 (28.06.2010)
Griffin Carboneum - dvakrát BOB v jednom víkendu! (21.06.2010)
Krajská výstava Křivonoska 13.6.2010 (14.06.2010)
Národní výstava psů Klatovy 6.6.2010 (08.06.2010)
5.6.2010 závody agility, České Budějovice (08.06.2010)
IDEAL FOR ME Astronaut ISPU vítězka 2010! (08.06.2010)
Griffin Carboneum OKV Horka nad Moravou 29.5.2010 (01.06.2010)
Úspěšný víkend Griffina Carboneum (27.05.2010)
Výsledky MVP České Budějovice 25.4.2010 (25.04.2010)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 6.3.2010 (09.03.2010)
MVP - Brno 6.2.2010 (09.02.2010)
V. Hanácká národní výstava Olomouc (12.01.2010)
Vánoční závod ZKO při DDM 13.12.2009 (14.12.2009)
Celostátní speciální výstava Praha-Letňany 7.11.2009 (09.11.2009)
Výsledky MVP České Budějovice 25.10.2009 (26.10.2009)
Světová výstavy psů a Klubová výstava KCHB Bratislava (20.10.2009)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.10.2009 (06.10.2009)
Celostátní klubová výstava - Ústí nad Labem 5.9.2009 (07.09.2009)
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 30.8.2009 (01.09.2009)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 19.7.2009 (20.07.2009)
VIII. Oblastní klubová výstava kníračů, Praha – Libeň, 20.6.2009 (24.06.2009)
Národní výstava psů Klatovy 14.6.2009 (15.06.2009)
MVP Salzburk 17.5.2009 (18.05.2009)
Krajská výstava psů Hluboká n. Vltavou 8.5.2009 (11.05.2009)
Mezinárodní výstava psů Č. Budějovice 25.4.2009 (11.05.2009)
7. Mistrovství ČR kníračů stopařů Horní Bříza 25.4.2009 (27.04.2009)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 7.3.2009 (09.03.2009)
Úspěchy našich členů v roce 2008 (04.02.2009)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2008 (31.01.2009)
Výsledky oblastní výstavy kníračů České Budějovice 28.9.2008 (31.01.2009)

( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

b?vu?ýčub?u