Dnešní datum: 29. 09. 2020     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Členství v klubu
Členské příspěvky

JAK NA TO?
Krycí pes
Chovná fena
Chovatelská stanice
Podmínky chovnosti
Vývozní PP
Administrativní poplatky
Vyšetření DKK
Vyšetření očí
Přiznání šampionátů

CHOVATELSTVÍ
Zprávy o chovu
Svody dorostu
Bonitace
Narozené vrhy
Krycí psi
Chovatelské stanice

VÝSTAVY
Výsledky výstav pobočky
Výsledky ostatních výstav

Propozice OKV 26.9.2020
Přihláška OKV 26.9.2020

VÝCVIK
Výsledky našich členů

FOTOGALERIE
Galerie
Fotoreportáže z akcí

Výsledky OKV České Budějovice 1.10.2011
Vydáno dne 01. 10. 2011 (1445 přečtení)

GALERIE VÍTĚZŮ (kompletní fotogalerie bude doplněna po zpracování fotek)

PROGRAM


Rozhodčí: Andrea Zaoralová


Knírač velký černý

PSI
třída dorostu


N

1

Rovelis Ernesto


Číslo zápisu: RKF 2971598

*05.03.2011

Otec: Eros vom Weseler Wald

Matka: Rovelis Dikaya Shtuchka Dolores

Chovatel: V. A. Rogova, Rusko

Majitel: Svachouček Martin + Jelena Rogova, Na Zahradách 496, 373 11  Ledenice


PSI
třída mladých


V1, VTM

Nejlepší mladý výstavy

2

Aran Jesstyno


Číslo zápisu: CMKU/KV/6483/10

*11.09.2010

Otec: Larry King Radinie

Matka: Jackie Jass Sluneční paprsek

Chovatel: Marie Vaňková, Pracejovice 49, o. Strakonice

Majitel: Ludmila Želiborová, Plavská 159, 370 07  Roudné


PSI
mezitřída


nenastoupil

3

El Cid Venduno


Číslo zápisu: CMKU/KV/6443/10

*20.06.2010

Otec: Walker-Jhonny v. Rohrteich

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná, Litvínovická 6, Č. Budějovice, 370 01

Majitel: Ing. Vratislav Petrů, Litvínovická 6, 370 01  Č. Budějovice


PSI
třída otevřená


nenastoupil

4

Diego Venduno


Číslo zápisu: CMKU/KV/6232/09

*04.05.2009

Otec: Terco de Pichera

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná, Litvínovická 6, Č. Budějovice, 370 01

Majitel: Vendula Novotná, Litvínovická 6, 370 01  České Budějovice




PSI
třída mimo konkurenci


V1

Nejlepší jedinec třídy čestné

5

Quentin Radinie


Číslo zápisu: CMKU/KV/5946/07/10

*23.09.2007

Tituly: JCH, Č CH, klubový CH

Otec: Terco de Pichera

Matka: Supernova Radinie

Chovatel: manž. Glänznerovi, S. Plzenec

Majitel: Ludmila Želiborová, Plavská 159, 370 07 Roudné


FENY
mezitřída


V1, VT, OKV

Nejlepší velký knírač

6

Etela Venduno


Číslo zápisu: CMKU/KV/6450/10

*20.06.2010

Otec: Walker-Jhonny v. Rohrteich

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná, Litvínovická 6, Č. Budějovice, 370 01

Majitel: Vendula Novotná, Litvínovická 6, 370 01  České Budějovice

FENY
třída otevřená


VD3

7

Darlene Venduno


Číslo zápisu: CMKU/KV/6234/09

*04.05.2009

Otec: Terco de Pichera

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná, Litvínovická 6, 370 01 České Budějovice

Majitel: František Beran, Veselská 57, 373 65  Dolní Bukovsko



VD4

8

Eyka v. Teufelshof


Číslo zápisu: CMKU/KV/6356/10

*13.09.2007

Otec: Ass v. Weissen Adler

Matka: Sita v.d. Villa Klara

Chovatel: Willi Schulz, Lindenweg 12,14641 Nauen

Majitel: Jana Malinská, Zábrdovice 11, 289 33  Křinec



V1, VT



9

Kianga vom Horren


Číslo zápisu: VDH 10RS61009769

*13.02.2010

Otec: Gloris Freest

Matka: Dark Angel vom Horren

Chovatel: rodina Werner, Hauptstr. 2, 66871 Dennweiler-Frohnbach

Majitel: Vera Fialová + Marina Rieger, Volárna 13, 280 02  Kolín



V2

10

Zeeza Heavy Radinie


Číslo zápisu: CMKU/KV/6275/09

*16.07.2009

Otec: Grand Ghost Radinie

Matka: Supernova Radinie

Chovatel: Glänznerovi Zd.+ Helena, Kollárova 240, 332 02 Starý Plzenec

Majitel: Tereza Planietová, Pod Markem 469, 39181  Veselí n. Lužnicí




FENY
třída pracovní


VD1

11

Keijo Tecu Fí Strážce klidu

Číslo zápisu: CMKU/KV/6086/08

*23.07.2008

Zkoušky: ZM, ZVV1, IPO-V, FPr1, ZOP

Otec: Kastor v.d. Villa Klara

Matka: Fili v.Hatzbachtal

Chovatel: Jana Malinská, Zábrdovice 11, 289 33 Křinec

Majitel: Mgr. Eva Lettmayerová, Štouračova 12, 635 00  Brno



Knírač velký pepř a sůl

PSI
mezitřída


D

12

Bosman z Grodu Ksiazat Pomorskich


Číslo zápisu: CMKU/KV/6625/11

*28.06.2010

Otec: Explosiv´s Quick Quake

Matka: Fermina

Chovatel: Ewa Krywan, PL

Majitel: Věra Fialová, Volárna 13, 280 02  Kolín



Knírač střední černý

PSI
třída mladých


V1, VTM

13

Cornelius Prima Amita


Číslo zápisu: CMKU/KS/7947/10

*07.07.2010

Otec: Muchomacho-N Malya

Matka: Cindy Kostelecký rarášek

Chovatel: ing. František Nečas Táborská 250 61500 Brno

Majitel: Alena Mazancová, Chvalšinská 210, 38101  Český Krumlov



Knírač střední pepř a sůl

PSI
mezitřída


V1, VT, OKV

Nejlepší střední knírač

14

Shark A Finta F Top Target


Číslo zápisu: CMKU/KS/8090/11

*18.06.2010

Otec: Titan Mohner´s

Matka: FamilyJewel Top Target

Chovatel: N. O. Sviridova, Chertanovskaya 56, Moskva, Rusko

Majitel: Jitka Benešovská, Tyršova 24, 664 51  Šlapanice


FENY
třída štěňat


VN1

Nejlepší štěně

15

Bettina A Finta F Morava


Číslo zápisu: CMKU/KS/8070/11

*17.04.2011

Otec: Barren Macadamian

Matka: Finta F Alarm Beskyd

Chovatel: Jitka Benešovská, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice

Majitel: Jitka Benešovská, Tyršova 24, 664 51  Šlapanice


FENY
třída mladých


V1, VTM

16

Famous Fergie Fortuna Moravia


Číslo zápisu: CMKU/KS/7968/10

*11.08.2010

Otec: Mohner´s Peppermill

Matka: Able Abigail Fortuna Moravia

Chovatel: Petra Vrchotová, Boskovická 17, 62100 Brno

Majitel: Petr&Petra Vrchotovi, Boskovická 17, 62100  Brno


FENY
třída otevřená


nenastoupila

17

Anastasie Audry A Finta F Morava


Číslo zápisu: CMKU/KS/7687/09

*19.03.2009

Otec: Barren Macadamian

Matka: Finta F Alarm Beskyd

Chovatel: Jitka Benešovská, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice

Majitel: Jitka Benešovská, Tyršova 24, 664 51  Šlapanice



odstoupila

18

Easy Live Fortuna Moravia


Číslo zápisu: CMKU/KS/7721/09

*27.05.2009

Otec: Mohner´s Peppermill

Matka: Able Abigail Fortuna Moravia

Chovatel: Petra Vrchotová, Boskovická 17, 62100 Brno

Majitel: Petra Vrchotová, Boskovická 17, 62100  Brno



Knírač malý bílý

FENY
třída mladých


V1, VTM

19

Ashley Joslyn Veljar


Číslo zápisu: CMKU/KM 7879/10

*13.09.2010

Otec: Aladin Blues La Nanasim

Matka: Penelopa of Bianco olgas

Chovatel: Jarmila Veletová, Jiříkovice 220, 66451 Brno

Majitel: Roman Medek, Litvínovice 104, 370 01  České Budějovice


Knírač malý černý

PSI
mezitřída


V1, VT, OKV

Nejlepší malý knírač

Nejkrásnější knírač výstavy

20

Bravo Rezlark


Číslo zápisu: ČMKU/KM/6682/09

*06.10.2009

Otec: Ich.Tajinastes Pull Fiction

Matka: Ich.Idea-Fix Rezlark

Chovatel: ing.Rezkova LarisaZlatniky 17p.D.Břežany25241

Majitel: ing.Rezkova Larisa, Zlatniky 17, 25241  p.D.Břežany





FENY
třída dorostu


VN1

21

Abigail Anavi Vrbena


Číslo zápisu: CMKU/KM/8030/11

*13.01.2011

Otec: Birli´s Im Still Standing

Matka: Diki Čertovy kameny

Chovatel: Ivana Prouzová ,E.Beneše 13, České Budějovice,37006

Majitel: Ivana Prouzová, E.Beneše 13, 37006  Č.Budějovice


FENY
třída otevřená


V1

22

Otylia Androis


Číslo zápisu: CMKU/KM/6740/10

*15.01.2010

Otec: Partner Rezlark

Matka: Quo Vadis Androis

Chovatel: Andrea Zaoralová, Zberaz DS č.4, 264 01 Sedlčany

Majitel: Vladimíra Cihelková, Na Chmelnici 412, 250 89  Lázně Toušeň


FENY
třída vítězů


V1, VT, OKV

23

Criss Cross Knížete Sternenhocha


Číslo zápisu: CMKU/KM/6572/09

*06.03.2009

Tituly: JCH, ChSK, ChUA

Otec: Char N´Co One More For The Road

Matka: Altegracia Carboneum

Chovatel: Kateřina Čechová, Pod Cvilínem B/7, 794 01 Krnov

Majitel: Iljana Řehulková, Na Větrníku 1295, 537 05  Chrudim



Knírač malý černostříbřitý

PSI
třída dorostu


VN1

24

Francisco Pizarro Goldton


Číslo zápisu: CMKU/KM/8045/11

*19.01.2011

Otec: Ich. Vamos Vis a Vis

Matka: Carolain Happy Mafian

Chovatel: Antonín Havlan, Strážnická 34, 323 00 Plzeň

Majitel: Ing. Ivana Beděrková, M.Chlajna 5, 37005  Č. Budějovice




FENY
třída dorostu


VN1

Nejlepší dorost

25

Floorfilla Goldton


Číslo zápisu: CMKU/KM/8049/11

*19.01.2011

Otec: Ich. Vamos Vis a Vis

Matka: Carolain Happy Mafian

Chovatel: Antonín Havlan, Strážnická 34, 323 00 Plzeň

Majitel: Ing. Ivana Beděrková, M.Chlajna 5, 37005  České Budějovice


FENY
mezitřída


nenastoupil

26

Calie Family Darling´s


Číslo zápisu: CMKU/KM/7636/10

*09.04.2010

Otec: Ops da Boa Barba

Matka: I´m Kiss Rezlark

Chovatel: Jan Škoda, Sportovní 1219, 503 46 Třebechovice pod Orebem

Majitel: Jan Škoda, Sportovní 1219, 503 46  Třebechovice pod Orebem



V2

27

Rovelis Sheridan´s Sharka


Číslo zápisu: CMKU/KM/7804/10

*26.02.2010

Otec: Minimaks Vincester

Matka: Rovelis Ornella

Chovatel: S. + V. Rogovy, Rusko

Majitel: Jelena Rogová, Na Zahradách 496, 373 11  Ledenice



V1, VT

28

Sasquehanna Lucerna


Číslo zápisu: CMKU/KM/7896/10

*01.06.2010

Otec: ICh. Bandsman on Broadway

Matka: ICh, JEW. Sasquehanna Kamelia

Chovatel: Malgorzata Supronowicz, 05-830Nadarzyn, Grodziska 29 Stara Wies, Poland

Majitel: Antonín Havlan, Strážnická 34, 323 00  Plzeň


FENY
třída otevřená


nenastoupil

29

Afra ze Žďárského dvora


Číslo zápisu: CMKU/KM/7742/10

*21.05.2010

Otec: Dabbler-April v.d.N´Oppasser

Matka: Ebony in Happy Mafian

Chovatel: Antoním Bláha, Žďár 8, 398 11 Protivín

Majitel: Vladimíra Cihelková, Na Chmelnici 412, 250 89  Lázně Toušeň



V1, VT, OKV

30

Angelina Rezlark


Číslo zápisu: ČMKU/KM/6622/09

*16.04.2009

Otec: Multi.ch.Cowboy Rezlark

Matka: Ich.WW. Toffee Rezlark

Chovatel: ing.Rezkova LarisaZlatniky 17p.D.Břežany25241

Majitel: ing.Rezkova Larisa, Zlatniky 17, 25241  p.D.Břežany


V2

31

Zig Zag Silver Malý kavalír


Číslo zápisu: CMKU/KM/6653/09

*29.08.2009

Otec: Cash Carry Malý kavalír

Matka: Universe´s Miss

Chovatel: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

Majitel: Libuše Gruberová, Budějovická 345, 375 01  Týn n. Vltavou



Knírač malý pepř a sůl

PSI
třída mladých


V1, VTM

32

Izaak Kopce Vítkova


Číslo zápisu: CMKU/KM/7935/10

*10.10.2010

Otec: Earle Grey Carboneum

Matka: Edith Piaf z Kopce Vítkova

Chovatel: Lenka Jakubův, Koněvova 155,Praha 3

Majitel: Lenka Jakubův, Koněvova 155, 130 00  Praha 3


PSI
mezitřída


V1, VT, OKV

33

Celadon Pepper Androis


Číslo zápisu: CMKU/KM/7513/09

*09.10.2009

Otec: Sensations Storm Watcher

Matka: Rosinanta Androis

Chovatel: Andrea Zaoralová, Zberaz DS č.4, Sedlčany 264 01

Majitel: Karel Havlíček, Maredova 3002, 390 02  Tábor


PSI
třída otevřená


V1, VT

34

Carlos Androis


Číslo zápisu: CMKU/KM/7512/09

*09.10.2009

Otec: Sensations Storm Watcher

Matka: Rosinanta Androis

Chovatel: Andrea Zaoralová, Zberaz DS č.4, Sedlčany 264 01

Majitel: Pavel Vlk, Novodvorská 414, 142 00  Praha 4


PSI
třída veteránů


V1

Nejlepší veterán

35

Yankee Doodle Moldau North

Číslo zápisu: CMKU/KM/5277/99/00

*24.07.1999

Otec: Voyager van de Havenstad

Matka: Perfect-Silouete Moldau North

Chovatel: Libuše StikarovskáJindřichovice pod Smrkem 287463 65 Nové Město pod Smrkem

Majitel: Lenka Jakubův, Koněvova 155, 130 00  Praha 3


FENY
třída mladých


V1

36

Imagine z Kopce Vítkova


Číslo zápisu: CMKU/KM/7936/10

*10.10.2010

Otec: Earle Grey Carboneum

Matka: Edith Piaf Z Kopce Vítkova

Chovatel: Lenka JakubůvKoněvova 155130 00 Praha 3

Majitel: Martina Mikešová, Lidická 44, 37001  České Budějovice


FENY
mezitřída


V2

37

Bety ze Slunné Výhně


Číslo zápisu: CMKU/7770/10

*17.06.2010

Otec: Geronimo Lucky Star Astronaut

Matka: Aida ze Slunné Výhně

Chovatel: Daniela Stehlíková, Branišovská 942/52, 370 05 České Budějovice

Majitel: František Cichra, Římovská 2, 370 07  České Budějovice



V1, VT

38

Hosana z Kopce Vítkova


Číslo zápisu: CMKU/KM/7576/10

*05.02.2010

Otec: Earle Grey Carboneum

Matka: Issa z Kopce Vítkova

Chovatel: L.Jakubův

Majitel: Lenka Jakubův, Koněvova 155, 130 00  Praha 3


FENY
třída otevřená


V1, VT

39

Ajša ze Slunné Výhně


Číslo zápisu: CMKU/KM/7129/07

*29.10.2007

Otec: Honza-Dutch v.D´n Oppasser

Matka: Alma Mondy Bohemia

Chovatel: Daniela Stehlíková, Branišovská 52/924, 370 05 České Budějovice

Majitel: Iljana Řehulková, Na Větrníku 1295, 537 05  Chrudim


FENY
třída vítězů


V1, VT

40

Ideal for Me Astronaut


Číslo zápisu: CMKU/KM/7348/08

*08.10.2008

Tituly: Junior CH CZ, Champion CZ, SRB, ISPU Winter 2010

Otec: Ich. Zeus de Coa Negra

Matka: Ich. Toffifee Astronaut

Chovatel: Mirka Suchá Žerotínova 66 130 00 Praha 3

Majitel: Dana Kindlová, Netolická 5, 370 05  České Budějovice







Související články:
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 5.10.2019 (07.10.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2019 (04.03.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 29.9.2018 (02.10.2018)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.3.2018 (05.03.2018)
Výsledky OKV České Budějovice 30.9.2017 (05.10.2017)
Mistrovství kníračů ve výkonu (22.09.2017)
Výsledky OKV České Budějovice 4.3.2017 (10.03.2017)
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 1.10.2016 (11.10.2016)
MR kníračů a Speciální závod Zbraslav 2.-4.9.2016 (09.09.2016)
Mistrovství republiky KCHK v agility Žamberk 13.8.2016 (15.08.2016)
Závod "O plzeňského agiliťáka" 28.-29.5.2016 (02.06.2016)
Mistrovství republiky KCHK kníračů stopařů České Budějovice (25.05.2016)
Agility - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů (10.05.2016)
Oblastní klubová výstava České Budějovice 5.3.2016 (07.03.2016)
Výsledky OKV České Budějovice 3.10.2015 (05.10.2015)
Výsledky Oblastní klubové výstavy kníračů ČB - Mladé 4.10.2014 (07.10.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2014 (05.03.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 14.9.2013 (20.09.2013)
10. mistrovství ČR kníračů stopařů (21.04.2013)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2013 (05.03.2013)
Úspěchy malých černostříbřitých kníračů (31.10.2012)
20.10.2012 Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky (21.10.2012)
Výsledky OKV bez ČKŠ České Budějovice 6.10.2012 (09.10.2012)
Mistrovství české republiky ve výkonu kníračů 2012 a Speciální závod kníračů (04.09.2012)
Světová výstava psů Salzburg 20.5.2012 (23.05.2012)
Výsledky OKV České Budějovice 3.3.2012 (05.03.2012)
Výsledky MVP České Budějovice 9.10.2011 (10.10.2011)
Výběrový závod stopařů ve Volenicích s nominací na Mistrovství ČR (02.10.2011)
Otevřený přebor ČR MP 2011 pod záštitou ČKS (07.09.2011)
Mistrovství republiky kníračů 2011 (30.08.2011)
III.ročník závodu malých plemen v Chlumci nad Cidlinou 4.6.2011 (06.06.2011)
Výsledky 9. mistrovství ČR kníračů stopařů a 7. ročník memoriálu Tomáše Povy (15.05.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 5.3.2011 (07.03.2011)
MVP NITRA 20.11. a 21.11.2010 (23.11.2010)
DOG Olympic Games ® 15. -17.10. Lignano Sabbiadoro (UD), Italy (19.10.2010)
Výsledky OKV České Budějovice 2.10.2010 (08.10.2010)
Summer night shows 22.7.2010 - 25.7.2010 (29.07.2010)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 18.7.2010 (19.07.2010)
Celostátní klubová výstava Horka nad Moravou 26.6.2010 (28.06.2010)
Griffin Carboneum - dvakrát BOB v jednom víkendu! (21.06.2010)
Krajská výstava Křivonoska 13.6.2010 (14.06.2010)
Národní výstava psů Klatovy 6.6.2010 (08.06.2010)
5.6.2010 závody agility, České Budějovice (08.06.2010)
IDEAL FOR ME Astronaut ISPU vítězka 2010! (08.06.2010)
Griffin Carboneum OKV Horka nad Moravou 29.5.2010 (01.06.2010)
Úspěšný víkend Griffina Carboneum (27.05.2010)
Výsledky MVP České Budějovice 25.4.2010 (25.04.2010)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 6.3.2010 (09.03.2010)
MVP - Brno 6.2.2010 (09.02.2010)
V. Hanácká národní výstava Olomouc (12.01.2010)
Vánoční závod ZKO při DDM 13.12.2009 (14.12.2009)
Celostátní speciální výstava Praha-Letňany 7.11.2009 (09.11.2009)
Výsledky MVP České Budějovice 25.10.2009 (26.10.2009)
Světová výstavy psů a Klubová výstava KCHB Bratislava (20.10.2009)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.10.2009 (06.10.2009)
Celostátní klubová výstava - Ústí nad Labem 5.9.2009 (07.09.2009)
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 30.8.2009 (01.09.2009)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 19.7.2009 (20.07.2009)
VIII. Oblastní klubová výstava kníračů, Praha – Libeň, 20.6.2009 (24.06.2009)
Národní výstava psů Klatovy 14.6.2009 (15.06.2009)
MVP Salzburk 17.5.2009 (18.05.2009)
Krajská výstava psů Hluboká n. Vltavou 8.5.2009 (11.05.2009)
Mezinárodní výstava psů Č. Budějovice 25.4.2009 (11.05.2009)
7. Mistrovství ČR kníračů stopařů Horní Bříza 25.4.2009 (27.04.2009)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 7.3.2009 (09.03.2009)
Úspěchy našich členů v roce 2008 (04.02.2009)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2008 (31.01.2009)
Výsledky oblastní výstavy kníračů České Budějovice 28.9.2008 (31.01.2009)

( -mz- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

b?vu?ýčub?u