Dnešní datum: 29. 09. 2020     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Členství v klubu
Členské příspěvky

JAK NA TO?
Krycí pes
Chovná fena
Chovatelská stanice
Podmínky chovnosti
Vývozní PP
Administrativní poplatky
Vyšetření DKK
Vyšetření očí
Přiznání šampionátů

CHOVATELSTVÍ
Zprávy o chovu
Svody dorostu
Bonitace
Narozené vrhy
Krycí psi
Chovatelské stanice

VÝSTAVY
Výsledky výstav pobočky
Výsledky ostatních výstav

Propozice OKV 26.9.2020
Přihláška OKV 26.9.2020

VÝCVIK
Výsledky našich členů

FOTOGALERIE
Galerie
Fotoreportáže z akcí

Výsledky OKV České Budějovice 3.3.2012
Vydáno dne 05. 03. 2012 (1147 přečtení)

kompletní výsledky a fotografie vítězů (velká fotogalerie bude přidána po zpracování fotek)

PROGRAM

POVÝSTAVNÍ KATALOG

OKV – České Budějovice 3.3.2012

Rozhodčí: Andrea Zaoralová

 

Knírač malý bílý

FENY
mezitřída

Výborná 1

ČKŠ

OKV

1.

Ashley Joslyn Veljar

 

Otec: Aladin Blues La Nanasim

Matka: Penelopa of Bianco Olgas

Chovatel: Jarmila Veletová, Brno

Majitel: Roman Medek,  Č.Budějovice

 

 

Knírač malý černostříbřitý

PSI
třída mladých

 

Výborný 1

ČKŠ - J

2.

Francisco Pizarro Goldton

 

Otec: ICh. Vamos Vis a Vis

Matka: Carolain Happy Mafian

Chovatel: Antonín Havlan, Plzeň

Majitel: Ing. Ivana Beděrková,  České Budějovice

 

 

 

Velmi dobrý 2

3.

Tadeas Rezlark

 

Otec: Destroy z Dixie

Matka: Bouvbear´s I´m for Rezlark

Chovatel: Rezková Larisa ing., Zlatníky

Majitel: Zdeněk Šíma,  Písek

 

 

PSI
třída otevřená

 

Výborný 1

 

4.

Rovelis Shaker-Lukum

 

Otec: Minimaks Vincester

Matka: Rovelis Ornella

Chovatel: Rogovy S.&V., Russia.

Majitel: Jelena Rogova, ,  Ledenice

 

 

PSI
třída vítězů

 

Výborný 1

 

5.

Crossfire Art´Marant

 

Tituly: Národní vítěz, CAC, CACIB, CAC-ČMKU

Otec: Benito of Taita´s Ushabti

Matka: Caribbean Seashell Sandora

Chovatel: Maria Krotova, SRN

Majitel: MVDr. Dita Koláčková,  Hořesedly

 

 

PSI
třída veteránů

Výborný 1

ČKŠ – V

 

NEJLEPŠÍ VETERÁN

6.

Dan z Kamenských vrchů

 

Otec: Danny Ribaty

Matka: Boša z Kamenských vrchů

Chovatel: Václav Šícha, Skalice

Majitel: Ing. Ivana Beděrková, České Budějovice

 

FENY
mezitřída

Nenastoupila

 

7.

Hairy Revolution z Dollnaxu

 

Otec: Ops de Boa Barba

Matka: Borůvka z Dollnaxu

Chovatel: RNDr. Zděňka Strnadová, Praha 10 - Křeslice

Majitel: RNDr. Zděňka Strnadová,  Praha 10 - Křeslice

 

 

Výborná 1

ČKŠ

OKV

8.

JCh. Sasquehanna Lucerna

 

Otec: ICh. Bandsman On Broadway

Matka: JEW,res.WW., ICh. Sasquehanna Kamelia

Chovatel: Malgorzata Supronowicz, Poland

Majitel: Antonin Havlan,  Plzeň

 

FENY
třída otevřená

 

Výborná 1

ČKŠ

9.

Emmylou Harris in Happy Mafian

 

Otec: ICH.Sasquehanna Koniak

Matka: CH.Beautiful Happy Mafian

Chovatel: Kamila Světelová,Emy Destinové 17,370 05 České Budějovice

Majitel: Kamila Světelová, Emy Destinové 17, 370 05  České Budějovice

 

 

Knírač malý černý

PSI
třída mladých

Výborný 1

ČKŠ – J

 

NEJLEPŠÍ MLADÝ PES

10.

Achilles z Rodné Hroudy

 

Otec: CH. Griffin Carboneum

Matka: Faux Pas Carboneum

Chovatel: Albl Josef, Přeštice

Majitel: p.Fišera + Skotáková Hana, Kamenice-Těptín

 

 

 

Výborný 2

11.

Brit Phantom of Europe

 

Otec: Griffin Carboneum

Matka: Fleurine Androis

Chovatel: Miroslava Zelenková, Nechanice

Majitel: Věra Lichtblauová,  Bechyně

 

FENY
třída mladých

Výborná 1

ČKŠ – J

 

NEJLEPŠÍ MLADÁ FENA

12.

Savali Kindly Kiss

 

Otec: Twilight -N- Di Monte Gentile

Matka: Savali Emotion

Chovatel: Saliy O.M., Ukraine

Majitel: Hana Skotáková, Kamenice- Těptín

 

FENY
mezitřída

 

Výborná 1

ČKŠ

13.

Ashima Dračí doupě

 

Otec: Samuel Rezlark

Matka: Alessandra Androis

Chovatel: Jana Plosová, Želízy

Majitel: A. + M. Vanišovi, Praha 10

 

 

FENY
třída otevřená

 

Výborná 2

14.

Isabell Bohemia Ness

 

Otec: His Eminence Androis

Matka: Andalusie Bohemia Ness

Chovatel: Jana Kaniaková, Kamenné Žehrovice

Majitel: Alena Moláčková,  Doksy u Kladna

 

 

Výborná 1

ČKŠ

15.

Roxana Androis

 

Otec: His Eminence Androis

Matka: Ebby Eisflower Bikin Dvor

Chovatel: Andrea Zaoralová, Praha 6

Majitel: Klára Vostřáková,  Drahelčice

 

 

FENY
třída vítězů

Výborná 1

ČKŠ

OKV

 

NEJLEPŠÍ MALÝ KNÍRAČ

16.

Ice Queen Bohemia Ness

 

Tituly: Jch ČR, Champ. ČR

Otec: His Eminence Androis

Matka: Andalusie Bohemia Ness

Chovatel: Jana Kaniaková, Kamenné Žehrovice

Majitel: Alena Moláčková + Marcela Šmídová ,  Doksy u Kladna

 

 

Knírač malý pepř a sůl

PSI
třída mladých

 

Velmi dobrý 1

17.

Desperádo Pepper Lari Bardh

 

Otec: Geronimo Lucky Star Astronaut

Matka: Kasia z Větrova

Chovatel: Lada Valentová, Bor u Tachova

Majitel: Věra Lichtblauová,  Bechyně

 

PSI
mezitřída

 

Výborný 1

ČKŠ

18.

Ascot Avessel

 

Otec: Tajinastes Directo al Grano

Matka: Icy Queen Moldau North

Chovatel: Eva Kesselgruberová, Praha 5

Majitel: Eva Kesselgruberová, Praha 5

 

PSI
třída otevřená

 

Výborný 1

ČKŠ

OKV

19.

Celadon Pepper Androis

 

Otec: Sensations Storm Watcher

Matka: Rosinanta Androis

Chovatel: Andrea Zaoralová, Praha 6

Majitel: Karel Havlíček, Tábor

 

PSI
třída vítězů

 

Výborný 1

ČKŠ

20.

Chuvisco da Boa Barba

 

Tituly: Ch.Montenegro,Ch.Bulgaria,Ch.Macedonia,Ch.Moldova

Otec: Ynuyasha da Boa Barba

Matka: Raposinha de Sellium

Chovatel: Oscar Jose Plentz, Brasil

Majitel: Jozef Goga, Nová Včelnice

 

 

Knírač střední černý

PSI
mezitřída

 

Velmi dobrý 1

21.

Cornelius Prima Amita

 

Otec: Muchomacho-N Malya

Matka: Cindy Kostelecký rarášek

Chovatel: František Nečas, Brno

Majitel: Alena Mazancová, Český Krumlov

 

PSI
třída otevřená

 

Výborný 1

ČKŠ

OKV

22.

York-Simons von der kleinen Au

 

Otec: Simons Marvel ot Barbatsutsy

Matka: Taale-Förste von der kleinen Au

Chovatel: Pfisterer Josef & Ute, D

Majitel: Martina Miksová,  Praha 6 - Karlín

 

PSI
třída mimo konkurenci

Posouzen

 

NEJLEPŠÍ JEDINEC TŘÍDY MIMO KONKURENCI

23.

Yackety - Yak Grand Calvera

 

Tituly: Champ CZ, SK, PL, H, DK, Klub Ch CZ

Zkoušky: ZOP, ZZO

Otec: Stahlkriegers Legendof Lance

Matka: Luxury Cindyland Grand Calvera

Chovatel: Denisa Havelková, Chlustina

Majitel: Alena Moláčková,  Doksy u Kladna

 

FENY
mezitřída

Výborná 1

ČKŠ

 

24.

Wachchi Bohemia Cardinal

 

Otec: Ikko Bohemia Cardinal

Matka: Lollypop Bohemia Cardinal

Chovatel: Martina Miksová, Praha 8 - Karlín

Majitel: Martina Miksová, Praha 8 - Karlín

 

FENY
třída otevřená

Výborná 1

ČKŠ

 

25.

Yoko Ono von der kleinen Au

 

Otec: Simons Marvel ot Barbatsutsy

Matka: Taale-Förste von der kleinen Au

Chovatel: Pfisterer Josef & Ute, D

Majitel: Martina Miksová, Praha 8 - Karlín

 

FENY
třída vítězů

Výborná 1

ČKŠ

OKV

 

NEJLEPŠÍ STŘEDNÍ KNÍRAČ

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ VÝSTAVY

26.

Legenda od Dalajského potoka

 

Tituly: ICH, Český šampion, CH CRO, EJW, FCI-EJW

Otec: Cherni Strazhnik Lucky´s Cowboy

Matka: Christine od Dalajského potoka

Chovatel: Ing.arch.Martina Kaprálková, Praha 10

Majitel: Ing.arch. Martina Kaprálková, Praha 10

 

 

 

Knírač střední pepř a sůl

PSI
mezitřída

 

Výborný 1

 

27.

Shark A Finta F Top Target

 

Otec: Titan Mohner´s

Matka: Family Jewel Top Target

Chovatel: N.O. Sviridova, Moskva

Majitel: Jitka Benešovská, Šlapanice u Brna

 

 

PSI
třída otevřená

 

Výborný 1

ČKŠ

28.

Loveboy Saltus ze Záhrabské

 

Otec: Ablazerfirelightmylife-PS

Matka: Unbelievable Usa ze Záhrabské

Chovatel: Monika a Damir Skok, Samobor, HR

Majitel: Renáta Haláčková a manž. Skok,  Praha 10 - Dubeč

 

PSI
třída vítězů

 

Výborný 1

ČKŠ

OKV

29.

Armanni Poslední skaut

 

Tituly: CH.CZ, CH.PL, CH.SK, GrandCH.SK, JCH.CZ,

Klubový vítěz SK, 12x CACIB, 9x BOB

Otec: Mohner´s Peppermill

Matka: Brooke Bogy Fortuna Moravia

Chovatel: Marcela Křížová, Bohutín

Majitel: Kamila Pokorná,  Benátky nad Jizerou

 

FENY
mezitřída

 

Výborná 1

ČKŠ

OKV

30.

Famous Fergie Fortuna Moravia

 

Otec: I.Ch. Mohners Peppermill

Matka: I.Ch. Able Abigail Fortuna Moravia

Chovatel: Petra Vrchotová, Brno

Majitel: Petr a Petra Vrchotovi,  Brno

 

FENY
třída otevřená

 

Výborná 1

ČKŠ

31.

Cesy Vernika z Vysočiny

 

Otec: Zorba Calvera av Serjas

Matka: Princess Peggie Grand Calvera

Chovatel: Kříž Václav Ing., Pelhřimov

Majitel: Martina Kučerová, České Budějovice

 

 

 

Knírač velký černý

PSI
mezitřída

Výborný 1

ČKŠ

OKV

 

NEJLEPŠÍ VELKÝ KNÍRAČ

32.

Aran Jesstyno

 

Otec: Larry King Radinie

Matka: Jackie Jess Sluneční paprsek

Chovatel: Marie Vaňková Pracejovice

Majitel: Ludmila Želiborová, 37007  Č. Budějovice

 

 

PSI
třída mimo konkurenci

 

Posouzen

33.

Quentin Radinie

 

Tituly: ČCH, JCH, klubový šampión

Zkoušky: ZVV1, FPr3, ZPU2,ZPS1, IPO V, Bh, FH 1

Otec: Terco de Pichera

Matka: Supernova Radinie

Chovatel: Z. a H. Glänznerovi, S. Plzenec,

Majitel: Ludmila Želiborová,  Č. Budějovice

 

FENY
třída otevřená

 

Výborná 1

34.

Zeeza Heavy Radinie

 

Otec: Grand Ghost Radinie

Matka: Supernova Radinie

Chovatel: Glänznerovi Zd+Helena Ing., Starý Plzenec

Majitel: Tereza Planietová, Veselí nad Lužnicí



Související články:
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 5.10.2019 (07.10.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2019 (04.03.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 29.9.2018 (02.10.2018)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.3.2018 (05.03.2018)
Výsledky OKV České Budějovice 30.9.2017 (05.10.2017)
Mistrovství kníračů ve výkonu (22.09.2017)
Výsledky OKV České Budějovice 4.3.2017 (10.03.2017)
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 1.10.2016 (11.10.2016)
MR kníračů a Speciální závod Zbraslav 2.-4.9.2016 (09.09.2016)
Mistrovství republiky KCHK v agility Žamberk 13.8.2016 (15.08.2016)
Závod "O plzeňského agiliťáka" 28.-29.5.2016 (02.06.2016)
Mistrovství republiky KCHK kníračů stopařů České Budějovice (25.05.2016)
Agility - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů (10.05.2016)
Oblastní klubová výstava České Budějovice 5.3.2016 (07.03.2016)
Výsledky OKV České Budějovice 3.10.2015 (05.10.2015)
Výsledky Oblastní klubové výstavy kníračů ČB - Mladé 4.10.2014 (07.10.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2014 (05.03.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 14.9.2013 (20.09.2013)
10. mistrovství ČR kníračů stopařů (21.04.2013)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2013 (05.03.2013)
Úspěchy malých černostříbřitých kníračů (31.10.2012)
20.10.2012 Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky (21.10.2012)
Výsledky OKV bez ČKŠ České Budějovice 6.10.2012 (09.10.2012)
Mistrovství české republiky ve výkonu kníračů 2012 a Speciální závod kníračů (04.09.2012)
Světová výstava psů Salzburg 20.5.2012 (23.05.2012)
Výsledky MVP České Budějovice 9.10.2011 (10.10.2011)
Výběrový závod stopařů ve Volenicích s nominací na Mistrovství ČR (02.10.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 1.10.2011 (01.10.2011)
Otevřený přebor ČR MP 2011 pod záštitou ČKS (07.09.2011)
Mistrovství republiky kníračů 2011 (30.08.2011)
III.ročník závodu malých plemen v Chlumci nad Cidlinou 4.6.2011 (06.06.2011)
Výsledky 9. mistrovství ČR kníračů stopařů a 7. ročník memoriálu Tomáše Povy (15.05.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 5.3.2011 (07.03.2011)
MVP NITRA 20.11. a 21.11.2010 (23.11.2010)
DOG Olympic Games ® 15. -17.10. Lignano Sabbiadoro (UD), Italy (19.10.2010)
Výsledky OKV České Budějovice 2.10.2010 (08.10.2010)
Summer night shows 22.7.2010 - 25.7.2010 (29.07.2010)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 18.7.2010 (19.07.2010)
Celostátní klubová výstava Horka nad Moravou 26.6.2010 (28.06.2010)
Griffin Carboneum - dvakrát BOB v jednom víkendu! (21.06.2010)
Krajská výstava Křivonoska 13.6.2010 (14.06.2010)
Národní výstava psů Klatovy 6.6.2010 (08.06.2010)
5.6.2010 závody agility, České Budějovice (08.06.2010)
IDEAL FOR ME Astronaut ISPU vítězka 2010! (08.06.2010)
Griffin Carboneum OKV Horka nad Moravou 29.5.2010 (01.06.2010)
Úspěšný víkend Griffina Carboneum (27.05.2010)
Výsledky MVP České Budějovice 25.4.2010 (25.04.2010)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 6.3.2010 (09.03.2010)
MVP - Brno 6.2.2010 (09.02.2010)
V. Hanácká národní výstava Olomouc (12.01.2010)
Vánoční závod ZKO při DDM 13.12.2009 (14.12.2009)
Celostátní speciální výstava Praha-Letňany 7.11.2009 (09.11.2009)
Výsledky MVP České Budějovice 25.10.2009 (26.10.2009)
Světová výstavy psů a Klubová výstava KCHB Bratislava (20.10.2009)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.10.2009 (06.10.2009)
Celostátní klubová výstava - Ústí nad Labem 5.9.2009 (07.09.2009)
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 30.8.2009 (01.09.2009)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 19.7.2009 (20.07.2009)
VIII. Oblastní klubová výstava kníračů, Praha – Libeň, 20.6.2009 (24.06.2009)
Národní výstava psů Klatovy 14.6.2009 (15.06.2009)
MVP Salzburk 17.5.2009 (18.05.2009)
Krajská výstava psů Hluboká n. Vltavou 8.5.2009 (11.05.2009)
Mezinárodní výstava psů Č. Budějovice 25.4.2009 (11.05.2009)
7. Mistrovství ČR kníračů stopařů Horní Bříza 25.4.2009 (27.04.2009)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 7.3.2009 (09.03.2009)
Úspěchy našich členů v roce 2008 (04.02.2009)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2008 (31.01.2009)
Výsledky oblastní výstavy kníračů České Budějovice 28.9.2008 (31.01.2009)

( -mz- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

b?vu?ýčub?u