Dnešní datum: 29. 09. 2020     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Členství v klubu
Členské příspěvky

JAK NA TO?
Krycí pes
Chovná fena
Chovatelská stanice
Podmínky chovnosti
Vývozní PP
Administrativní poplatky
Vyšetření DKK
Vyšetření očí
Přiznání šampionátů

CHOVATELSTVÍ
Zprávy o chovu
Svody dorostu
Bonitace
Narozené vrhy
Krycí psi
Chovatelské stanice

VÝSTAVY
Výsledky výstav pobočky
Výsledky ostatních výstav

Propozice OKV 26.9.2020
Přihláška OKV 26.9.2020

VÝCVIK
Výsledky našich členů

FOTOGALERIE
Galerie
Fotoreportáže z akcí

Výsledky OKV České Budějovice 14.9.2013
Vydáno dne 20. 09. 2013 (1335 přečtení)

kompletní výsledky výstavy včetně fotek vítězů soutěží najdete v článku

FOTOGALERIE z VÝSTAVY ZDE

PROGRAM


Rozhodčí: Jaroslava Drožová


Knírač velký černý

PSI
třída otevřená

V2

1

Achilles Carsildan


Číslo zápisu: CMKU/KV/6608/11

*25.06.2011

Otec: Xandino von Elberfeld

Matka: Carmen Venduno

Chovatel: Daniel Damm

Majitel: Hana Pirtyáková

V1, VT, OKV, Nejlepší velký knírač, Nejkrásnější knírač výstavy

2

Aran Jesstyno


Číslo zápisu: CMKU/KV/6483/10

*11.09.2010

Otec: Larry King Radinie

Matka: Jackie Jess Sluneční paprsek

Chovatel: Marie Vaňková

Majitel: Ludmila Želiborová



V3

3

Leader Bonno Stanios


Číslo zápisu: CMKU/KV/6582/11

*05.05.2011

Otec: Chesterfield Pip Strážce klidu

Matka: Champ ´Xandina Stanios

Chovatel: Veronika Staniová

Majitel: Mgr. Dana Kubů

PSI
třída pracovní

V1, VT

4

Edison Venduno


Číslo zápisu: CMKU/KV/6442/10

*20.06.2010

Otec: Walker-Jhonny v. Rohrteich

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná

Majitel: Petr Skála

PSI
třída vítězů

V1, VT

5

Diego Venduno


Číslo zápisu: CMKU/KV/6232/09

*04.05.2009

Otec: Terco de Pichera

Matka: Cheynee Sluneční paprsek

Chovatel: Vendula Novotná

Majitel: Vendula Novotná

FENY
mezitřída

VD1

6

Cis Hanno Veto


Číslo zápisu: CMKU/KV/6688/12

*16.01.2012

Otec: Xelo v.d. Villa Klara

Matka: Woo-Doo Hanno Veto

Chovatel: Ing. Hana Pospíchalová

Majitel: Karel Kieweg

FENY
třída otevřená

VD2

7

Aerin Carsildan


Číslo zápisu: CMKU/KV/6612/11

*25.06.2011

Otec: Xandino v. Elberfeld

Matka: Carmen Venduno

Chovatel: Daniel Damm

Majitel: Daniel Damme


V1

8

Gaya Kelador


Číslo zápisu: CMKU/KV/6616/11

*28.08.2010

Otec: Georgio Armani v.Lobbachtal

Matka: Bella Donna Kelador

Chovatel: Zuzana Straková

Majitel: Veronika Hlávková

FENY
třída pracovní

V1

9

Xarra Radinie


Číslo zápisu: CMKU/KV/6224/09

*15.04.2009

Otec: Ass v.Weissen Adler

Matka: Lady v.Kossower Land

Chovatel: Glänznerovi Zd. + Helena

Majitel: Naděžda Šebková

FENY
třída veteránů

V1

Nejlepší veterán


10

Cheynee Sluneční paprsek


Číslo zápisu: CMKU/KV/5072/03/06

*01.06.2003

Otec: Keystone´s Jim Morrison Hajko

Matka: Barbie Černá elegance

Chovatel: Lenka Fraňková

Majitel: Vendula Novotná



Knírač střední černý

PSI
mezitřída

V1, VT, OKV

11

Querubin od Dalajského potoka


Číslo zápisu: CMKU/KS/8261/12

*25.05.2012

Otec: Lazaras Duke of Earl

Matka: Legenda od Dalajského potoka

Chovatel: Ing. Arch. Martina Kaprálková

Majitel: Jana a Josef Stránských

PSI
třída otevřená

V1, VT

12

Archibald Red Rivulet


Číslo zápisu: CMKU/KS/8039/11

*03.03.2011

Otec: Muchomacho-N Malya

Matka: Eddie ze Zalásku

Chovatel: Pavel Kolář

Majitel: Blanka Žirovnická

FENY
mezitřída

V1, VT, OKV

Nejlepší střední knírač

13

Prestige od Dalajského potoka


Číslo zápisu: CMKU/KS/8194/12

*23.01.2012

Otec: Skansens Fenris

Matka: Christine od Dalajského potoka

Chovatel: Martina Kaprálková

Majitel: Petra Vrchotová + Martina Kaprálková



Knírač střední pepř a sůl

PSI
třída vítězů

V1, VT, OKV

14

Loveboy Saltus ze Záhrabské


Číslo zápisu: HR 10320 SŠ

*28.05.2008

Otec: Ablazerfirelightmylife-PS

Matka: Unbelievable USA ze Záhrabské

Chovatel: Monika a Damir Skok

Majitel: manž.Skok + Renáta Haláčková

FENY
třída dorostu

VN1

15

Indiana Gloria Leones


Číslo zápisu: CMKU/KS/8401/13

*05.03.2013

Otec: Ravel v. Achterplätzchen

Matka: Acaire Kirké Gloria Leones

Chovatel: Michaela Zubrická

Majitel: Vladimíra Cihelková

FENY
mezitřída

VD

16

Dixi Vernika z Vysočiny


Číslo zápisu: CMKU/KS/8201/12

*02.02.2012

Otec: Epoha Kurabo Esenin

Matka: Princess Peggie Grand Calvera

Chovatel: Ing. Václav Kříž

Majitel: Zdeněk Mlejnek

ENY
třída otevřená

V1, VT, OKV

17

Dadla Vernika z Vysočiny


Číslo zápisu: CMKU/KS/8198/12

*02.02.2012

Otec: Epoha Kurabo Esenin

Matka: Princess Peggie Grand Calvera

Chovatel: Ing. Václav Kříž

Majitel: Ing. Václav Kříž

FENY
třída veteránů

V1

18

Able Abigail Fortuna Moravia


Číslo zápisu: CMKU/KS/6621/04/07

*15.09.2004

Otec: Hosszúbereki-Császár Gamma Mera - Team

Matka: Rendy Ravena ze Záhrabské

Chovatel: Petra Vrchotová

Majitel: Petra Vrchotová


Knírač malý bílý

PSI
třída dorostu

VN1,

Nejlepší dorost výstavy

19

Brandon White Hel-Mich


Číslo zápisu: CMKU/KM/8958/13

*02.01.2013

Otec: Silmaril Brillantino from Dolina Rivendell

Matka: Feria Praegredior

Chovatel: Vacínková Helena

Majitel: Elena Rogova


FENY
třída dorostu

VN1

20

Ellis Švarcava


Číslo zápisu: CMKU/KM/9010/13

*16.02.2013

Otec: Karwish Strut Your Stuff

Matka: Klaudie Švarcava

Chovatel: Hedvika Marková

Majitel: Vladimíra Cihelková

ENY
třída vítězů

VN1, VT, OKV

21

Ashley Joslyn Veljar


Číslo zápisu: CMKU/KM/ 7879/10

*13.09.2010

Otec: Aladin Blues La Nanasim

Matka: Penelopa of Bianco Olgas

Chovatel: Jarmila Veletová

Majitel: Roman Medek

Knírač malý černý

PSI
mezitřída

V1, VT, OKV,

Nejlepší malý knírač

22

Imperial Carboneum


Číslo zápisu: CMKU/KM/8547/12

*18.03.2012

Otec: Shotgun - N di monte Gentile

Matka: Daily News Carboneum

Chovatel: Hana Skotáková

Majitel: Květoslava Šauerová




V2

23

Monty Rezlark


Číslo zápisu: CMKU/KM/8667/12

*02.05.2012

Otec: Bravo Rezlark

Matka: Rachel Rezlark

Chovatel: Ing. Larisa Rezková

Majitel: MVDr. Milena Škopková

PSI
třída otevřená

V1, VT

24

Umbo Androis


Číslo zápisu: CMKU/KM/8223/11

*05.05.2011

Otec: Inter Leader Rezlark

Matka: Rosalie Rezlark

Chovatel: Andrea Zaoralová

Majitel: Liduška Herblichová


Knírač malý černostříbřitý

FENY
třída veteránů

V1

25

Beautiful Happy Mafian


Číslo zápisu: 5851/05/08

*14.07.2005

Otec: ICH.Damients Exot z císařovy louky

Matka: Sweet Jane Happy

Chovatel: Kamila Světelová

Majitel: Kamila Světelová

Knírač malý pepř a sůl

PSI
třída mladých

V1, VT

26

Tamir z Roznetu


Číslo zápisu: CMKU/KM/8878/12

*02.11.2012

Otec: Starlings Kashmir

Matka: Sisi Star z Roznetu

Chovatel: Rozová Zuzana ing.

Majitel: Alena Kučerová

FENY
třída štěňat

VN1,

Nejlepší štěně výstavy

27

Caili Lilli Silver Gotcha


Číslo zápisu: CMKU/KM/9124/13

*13.05.2013

Otec: Zeus Pepper Astronaut

Matka: Ajša ze Slunné Výhně

Chovatel: Iljana Řehulkovám

Majitel: Iljana Řehulková



FENY
třída mladých

V1, VT

Nejlepší mladý jedinec

28

Tasha z Roznetu


Číslo zápisu: CMKU/KM/8881/12

*02.11.2012

Otec: Starlings Kashmir

Matka: Sisi Star z Roznetu

Chovatel: Ing.zuzana Rozová

Majitel: Ing.Zuzana Rozová



FENY
mezitřída

V1, VT, OKV

29

Ciara Ideal Pepper Astronaut


Číslo zápisu: CMKU/KM/8508/12

*20.02.2012

Otec: Ch. Schnauzer-Huset Charm Looking

Matka: Ch. Ideal for Me Astronaut

Chovatel: Mirka Suchá

Majitel: Dana Kindlová





Související články:
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 5.10.2019 (07.10.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2019 (04.03.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 29.9.2018 (02.10.2018)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.3.2018 (05.03.2018)
Výsledky OKV České Budějovice 30.9.2017 (05.10.2017)
Mistrovství kníračů ve výkonu (22.09.2017)
Výsledky OKV České Budějovice 4.3.2017 (10.03.2017)
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 1.10.2016 (11.10.2016)
MR kníračů a Speciální závod Zbraslav 2.-4.9.2016 (09.09.2016)
Mistrovství republiky KCHK v agility Žamberk 13.8.2016 (15.08.2016)
Závod "O plzeňského agiliťáka" 28.-29.5.2016 (02.06.2016)
Mistrovství republiky KCHK kníračů stopařů České Budějovice (25.05.2016)
Agility - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů (10.05.2016)
Oblastní klubová výstava České Budějovice 5.3.2016 (07.03.2016)
Výsledky OKV České Budějovice 3.10.2015 (05.10.2015)
Výsledky Oblastní klubové výstavy kníračů ČB - Mladé 4.10.2014 (07.10.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2014 (05.03.2014)
10. mistrovství ČR kníračů stopařů (21.04.2013)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2013 (05.03.2013)
Úspěchy malých černostříbřitých kníračů (31.10.2012)
20.10.2012 Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky (21.10.2012)
Výsledky OKV bez ČKŠ České Budějovice 6.10.2012 (09.10.2012)
Mistrovství české republiky ve výkonu kníračů 2012 a Speciální závod kníračů (04.09.2012)
Světová výstava psů Salzburg 20.5.2012 (23.05.2012)
Výsledky OKV České Budějovice 3.3.2012 (05.03.2012)
Výsledky MVP České Budějovice 9.10.2011 (10.10.2011)
Výběrový závod stopařů ve Volenicích s nominací na Mistrovství ČR (02.10.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 1.10.2011 (01.10.2011)
Otevřený přebor ČR MP 2011 pod záštitou ČKS (07.09.2011)
Mistrovství republiky kníračů 2011 (30.08.2011)
III.ročník závodu malých plemen v Chlumci nad Cidlinou 4.6.2011 (06.06.2011)
Výsledky 9. mistrovství ČR kníračů stopařů a 7. ročník memoriálu Tomáše Povy (15.05.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 5.3.2011 (07.03.2011)
MVP NITRA 20.11. a 21.11.2010 (23.11.2010)
DOG Olympic Games ® 15. -17.10. Lignano Sabbiadoro (UD), Italy (19.10.2010)
Výsledky OKV České Budějovice 2.10.2010 (08.10.2010)
Summer night shows 22.7.2010 - 25.7.2010 (29.07.2010)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 18.7.2010 (19.07.2010)
Celostátní klubová výstava Horka nad Moravou 26.6.2010 (28.06.2010)
Griffin Carboneum - dvakrát BOB v jednom víkendu! (21.06.2010)
Krajská výstava Křivonoska 13.6.2010 (14.06.2010)
Národní výstava psů Klatovy 6.6.2010 (08.06.2010)
5.6.2010 závody agility, České Budějovice (08.06.2010)
IDEAL FOR ME Astronaut ISPU vítězka 2010! (08.06.2010)
Griffin Carboneum OKV Horka nad Moravou 29.5.2010 (01.06.2010)
Úspěšný víkend Griffina Carboneum (27.05.2010)
Výsledky MVP České Budějovice 25.4.2010 (25.04.2010)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 6.3.2010 (09.03.2010)
MVP - Brno 6.2.2010 (09.02.2010)
V. Hanácká národní výstava Olomouc (12.01.2010)
Vánoční závod ZKO při DDM 13.12.2009 (14.12.2009)
Celostátní speciální výstava Praha-Letňany 7.11.2009 (09.11.2009)
Výsledky MVP České Budějovice 25.10.2009 (26.10.2009)
Světová výstavy psů a Klubová výstava KCHB Bratislava (20.10.2009)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.10.2009 (06.10.2009)
Celostátní klubová výstava - Ústí nad Labem 5.9.2009 (07.09.2009)
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 30.8.2009 (01.09.2009)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 19.7.2009 (20.07.2009)
VIII. Oblastní klubová výstava kníračů, Praha – Libeň, 20.6.2009 (24.06.2009)
Národní výstava psů Klatovy 14.6.2009 (15.06.2009)
MVP Salzburk 17.5.2009 (18.05.2009)
Krajská výstava psů Hluboká n. Vltavou 8.5.2009 (11.05.2009)
Mezinárodní výstava psů Č. Budějovice 25.4.2009 (11.05.2009)
7. Mistrovství ČR kníračů stopařů Horní Bříza 25.4.2009 (27.04.2009)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 7.3.2009 (09.03.2009)
Úspěchy našich členů v roce 2008 (04.02.2009)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2008 (31.01.2009)
Výsledky oblastní výstavy kníračů České Budějovice 28.9.2008 (31.01.2009)

( -mz- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

b?vu?ýčub?u