Dnešní datum: 29. 09. 2020     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Členství v klubu
Členské příspěvky

JAK NA TO?
Krycí pes
Chovná fena
Chovatelská stanice
Podmínky chovnosti
Vývozní PP
Administrativní poplatky
Vyšetření DKK
Vyšetření očí
Přiznání šampionátů

CHOVATELSTVÍ
Zprávy o chovu
Svody dorostu
Bonitace
Narozené vrhy
Krycí psi
Chovatelské stanice

VÝSTAVY
Výsledky výstav pobočky
Výsledky ostatních výstav

Propozice OKV 26.9.2020
Přihláška OKV 26.9.2020

VÝCVIK
Výsledky našich členů

FOTOGALERIE
Galerie
Fotoreportáže z akcí

Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2014
Vydáno dne 05. 03. 2014 (1278 přečtení)

DOPLNĚNA KOMPLETNÍ FOTOGALERIE - ZDE
Fotogalerie ze soutěží ZDE

PROGRAM

Rozhodčí: Andrea Zaoralová

 

Knírač malý bílý

PSI
třída mladých

V2

1

Brandon White Hel-Mich

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8958/13

*02.01.2013

Otec: Silmaril Brillantino from Dolina Rivendell

Matka: Feria Praegredoir

Chovatel: Vacínkova Helena, Mařákova 12, 160 00, Praha 6.

Majitel: Elena Rogova, Na Zahradách 496, 37311  Ledenice

 

V1, ČKŠ-J

2

Caddy Alimeda

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9104/13

*19.04.2013

Otec: Armani Genstat

Matka: Ashley Joslyn Veljar

Chovatel: Roman Medek, Litvínovice 104, 370 01 České Budějovice

Majitel: Bronislav Anderle, Rybářská 259, 373 82  Boršov nad Vltavou

 

FENY
třída  vítězů

V1, ČKŠ, OKV

3

Ashley Joslyn Veljar

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/7879/10

*13.09.2010

Otec: Aladin Blues La Nanasim

Matka: Penelopa of Bianco Olgas

Chovatel: Jarmila Veletová Jiříkovice 220, Brno 664 51

Majitel: Roman Medek, Litvínovice 104, 370 01  České Budějovice

 

 

Knírač malý černostříbřitý

PSI
třída otevřená

V1, ČKŠ

4

Francisco Pizarro Goldton

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8045/11/12

*19.01.2011

Otec: Vamos Vis a Vis

Matka: Carolain Happy Mafian

Chovatel: Antonín Havlan, Strážnická 34, 32300 Plzeň

Majitel: Ing. Ivana Beděrková, Branišovská 23, 37005  České Budějovice

 

PSI
třída pracovní

V1, ČKŠ

5

Cairo z Devonu

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8573/12

Zkoušky: ZZO, ZOP, ZMMP, BH

*18.03.2012

Otec: Nenevale Fan Mail

Matka: Anie z Devonu

Chovatel: Ing.Hana Popelková, Havlíčkova 62, 67801 Blansko

Majitel: Ing. Hana Popelková, Havlíčkova 62, 67801  Blansko

 

PSI
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

6

On The Edge z Dixie

 

Číslo zápisu: JR 72304 Pš

*30.12.2011

Otec: ICH. Noble Monument´s Atman

Matka: ICH. Xtravagance z Dixie

Chovatel: Michala Šindelářová Moše Pijade 22 Debeljača, Srbsko

Majitel: Michala Šindelářová, Moše Pijade 22, 26214  Debeljača

 

FENY
mezitřída

V1, ČKŠ

7

Jeannie Silver Malý kavalír

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8816/12

*22.09.2012

Otec: Chottans Vagabond For Me

Matka: Roxi Rottary Malý kavalír

Chovatel: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem

Majitel: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod zahradami 151/6,

104 00  Praha 10

 

FENY
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

8

One Moment z Dixie

 

Číslo zápisu: JR 72309 Pš

*30.12.2011

Otec: ICH. Noble Monument´s Atman

Matka: ICH. Xtravagance z Dixie

Chovatel: Michala Šindelářová Moše Pijade 22 Debeljača, Srbsko

Majitel:Michala Šindelářová, Moše Pijade 22, 26214  Debeljača

 

FENY
třída veteránů

V1, ČKŠ-V

9

Borůvka z Dollnaxu

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/5564/04/07

*05.01.2004

Otec: Naxos Krásná fanfára

Matka: Dollary Poslední skaut

Chovatel: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151,

104 00 Praha 10 - Křeslice

Majitel: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151,

104 00  Praha 10

 

 

Knírač malý černý

PSI
mezitřída

V1, ČKŠ

10

Monty Rezlark

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8667/12

*02.05.2012

Otec: Bravo Rezlark

Matka: Rachel Rezlark

Chovatel: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41, Dolní Břežany

Majitel: MUDr. Milena Škopková, Vlkonice 77, 384 86  Vacov

 

 

PSI
třída otevřená

V1, ČKŠ, OKV

11

Imperial Carboneum

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8547/12

*18.03.2012

Otec: Shotgun - N di monte Gentile

Matka: Daily News Carboneum

Chovatel: Hana Skotáková, Táhlá 824, 251 68 Kamenice - Těptín

Majitel: Květoslava Šauerová, Sokolská 32, 37005  České Budějovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FENY
třída otevřená

V1

12

Haidy ze Slunečné verandy

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8393/11

*02.11.2011

Otec: Knick-Knack Androis

Matka: Constance Iris Bohemia Ness

Chovatel: Radmila Volná, Svatopluka Čecha 759/21, 612 00 Brno - Královo Pole

Majitel: Martina Matoušková, Jílovská 427/25, 142 00 Praha 4

 

FENY
třída pracovní

V1, ČKŠ

13

Ariana Androis

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8724/12

Zkoušky: ZMMP, ZMP1, OB-Z

*22.05.2012

Otec: Qwen Androis

Matka: Quo Vadis Androis

Chovatel: Andrea Zaoralová, Zberaz DS č.4, Sedlčany

Majitel: Pavel Kozák, Raušarovy sady 559, 336 01  Blovice

 

FENY
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

14

Valkyra Androis

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8381/11

*30.09.2011

Otec: Savali Holiday

Matka: Henrietee Androis

Chovatel: Andrea Zaoralová, Zberaz DS č.4, Sedlčany

Majitel: Luboš Janů, Chotíkov 183, 330 17  Chotíkov

 

FENY
třída veteránů

V1, ČKŠ-V, Nejlepší veterán

15

Pachira Knight of Danian

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/5819/05

*07.12.2005

Otec: Playboy Rezlark

Matka: Juliette Knight of Danian

Chovatel: Ing.Daniela Koláčová, Hřebečská 2632, 272 02 Kladno

Majitel: Alena Velišová, Gorazdova 15, 12000  Praha 2

 

 

 

Knírač malý pepř a sůl

PSI
třída mladých

V1, ČKŠ-J

16

Kairo Max Astronaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9022/13

*23.02.2013

Otec: Schnauzer-Huset Charm Looking

Matka: Maria Scare Astronaut

Chovatel: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, Tišice- Chrást

Majitel: Marcela Nalezená, Heyrovského 30, 63500  Brno

 

PSI
třída pracovní

VD1

17

Jack z Povodí Oharky

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/7592/10/12

Zkoušky: ZMMP, ZPU1, BH, ZZO ZOP

*13.03.2010

Otec: Eos Rauhteufelchen

Matka: Chessie z Povodí Oharky

Chovatel: Jarmila Poláková, Klostermannova 354, 439 01 Černčice

Majitel: Vladimíra Fuxová, Havlenova 29, 639 00  Brno

 

PSI
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

18

Fido Astronaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8660/12/13

*09.05.2012

Otec: Empire Creator At Moldau North

Matka: Shakira Astronaut

Chovatel: Suchá Miroslava, , Na Pastvičkách 97, Tišice- Chrást

Majitel: Dlouhá Dagmar, Bezručova 877, 75301  Hranice

 

FENY
třída mladých

V1, ČKŠ-J

Nejlepší mladý jedinec

19

Josefina Astronaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8974/13

*12.01.2013

Otec: Starlings Kashmir

Matka: Solimans Close Enought

Chovatel: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, Tišice- Chrást

Majitel: Hana Vetešníková a Miroslava Suchá,

U Koldomu 1571, 436 01  Litvínov

 

FENY
mezitřída

V1, ČKŠ

20

Ermanda Jones Astronaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8633/12

*29.04.2012

Otec: Starlings Kashmir

Matka: Grace Jones Astronaut

Chovatel: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, Chrást-Tišice

Majitel: Ivana Janečková, Karlín 24, 407 82  Dolní Poustevna

 

FENY
třída otevřená

V1, ČKŠ, OKV

Nejlepší malý knírač

Nejlepší knírač výstavy

21

Galaxy Granet Astronaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8761/12

*04.07.2012

Otec: Starlings Kashmir

Matka: Lady Jane Grey Astronaut

Chovatel: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, Chrást-Tišice

Majitel: Iva Granetová, Menšíkova 17, 190 15  Praha 9

 

FENY
třída vítězů

V1, ČKŠ

22

Ciara Ideal Pepper Astronaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8508/12

*20.02.2012

Otec: Schnauzer-Huset Charm Looking

Matka: Ideal for Me Astronaut

Chovatel: Mirka Suchá, Na Pastvičkách 97, Chrást-Tišice

Majitel: Dana Kindlová, Netolická 5, 370 05  České Budějovice

 

 

Knírač střední černý

PSI
třída dorostu

VN1

Nejlepší dorost

23

Amigo Awedante

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/8469/13

*01.07.2013

Otec: Yackety-Yak Grand Calvera

Matka: Elza Velvarský tolar

Chovatel: Eva Hajšmanová, Mrtník 92, 331 52 Dolní Bělá

Majitel: Milada Zušťáková, Plzeňská 50, 370 04  České Budějovice

 

PSI
mezitřída

V1, ČKŠ, OKV

24

Miku´s Gerro

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/8350/12/13

*25.05.2012

Otec: Mohner´s Dark Dare Devil

Matka: Revolution Black Grand Calvera

Chovatel: Dorit M.Kure -Mikael Kure, Udsigtsbakken 2, 3460 Birkeroid, Denmark

Majitel: Petr a Alena Moláčkovi, Skalní 49, 273 64  Doksy u Kladna

 

 

Knírač střední pepř a sůl

PSI
třída vítězů

V1, ČKŠ, OKV

Nejlepší střední knírač

25

Loveboy Saltus ze Záhrabské

 

Číslo zápisu: HR 10320 SŠ

*28.05.2008

Otec: Ablazer Firelight Mylife PS

Matka: Unbelivable Usa ze Záhrabské

Chovatel: Monika a Damir Skok, 2.Mazurenicev Odvajok 7, Samobor

Majitel: Renata Haláčková + Skok Monika a Damir, Martinova 537/26, 10700  Praha 10- Dubeč

 

FENY
třída mladých

VD1

26

Indiana Gloria Leones

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/8401/13

*05.03.2013

Otec: Ravel v.Achterplätzchen

Matka: Acaire Kirké Gloria Leones

Chovatel: Zubrická Michaela, Klácelova 9, Česká Třebová

Majitel: Vladimíra Cihelková, Na chmelnici 412, 250 89  Lázně Toušeň

 

 

Knírač velký černý

PSI
třída otevřená

V1, ČKŠ, OKV

27

Aran Jesstyno

 

Číslo zápisu: CMKU/6483/10

*11.09.2010

Otec: Larry King Radinie

Matka: Jackie Jess Sluneční paprsek

Chovatel: Marie Vaňková, Pracejovice 49, o. Strakonice

Majitel: Ludmila Želiborová, Plavská 159, 37007  Roudné

 

PSI
třída vítězů

V1, ČKŠ

28

Hannibal Barkas Radinie

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/6730/12

*13.05.2012

Otec: Bodo vom Hexenwald

Matka: Prime Brillance Radinie

Chovatel: Helena a Zdeněk Glänznerovi Kollárova 240, 33202 Starý Plzenec

Majitel: Helena Glänznerová, Kollárova 240, 33202  Starý Plzenec

 

FENY
mezitřída

V1, ČKŠ, OKV

Nejlepší velký knírač

29

Hella Heureka Radinie

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/6734/12

*13.05.2012

Otec: Bodo vom Hexenwald

Matka: Prime Brillance Radinie

Chovatel: Helena a Zdeněk Glänznerovi, Kollárova 240, 33202 Starý Plzenec

Majitel: Helena Glänznerová, Kollárova 240, 33202  Starý Plzenec

 

FENY
třída vítězů

V1, ČKŠ

30

Hearty Hexe Radinie

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/6733/12

*13.05.2012

Otec: Bodo v.Hexenwald

Matka: Prime Brillance Radinie

Chovatel: Helena Gläznerová, Kollárova 240, Starý Plzenec

Majitel: Markéta Netíková, Pionýrů 694 , 41742  Krupka


 



Související články:
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 5.10.2019 (07.10.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2019 (04.03.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 29.9.2018 (02.10.2018)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.3.2018 (05.03.2018)
Výsledky OKV České Budějovice 30.9.2017 (05.10.2017)
Mistrovství kníračů ve výkonu (22.09.2017)
Výsledky OKV České Budějovice 4.3.2017 (10.03.2017)
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 1.10.2016 (11.10.2016)
MR kníračů a Speciální závod Zbraslav 2.-4.9.2016 (09.09.2016)
Mistrovství republiky KCHK v agility Žamberk 13.8.2016 (15.08.2016)
Závod "O plzeňského agiliťáka" 28.-29.5.2016 (02.06.2016)
Mistrovství republiky KCHK kníračů stopařů České Budějovice (25.05.2016)
Agility - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů (10.05.2016)
Oblastní klubová výstava České Budějovice 5.3.2016 (07.03.2016)
Výsledky OKV České Budějovice 3.10.2015 (05.10.2015)
Výsledky Oblastní klubové výstavy kníračů ČB - Mladé 4.10.2014 (07.10.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 14.9.2013 (20.09.2013)
10. mistrovství ČR kníračů stopařů (21.04.2013)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2013 (05.03.2013)
Úspěchy malých černostříbřitých kníračů (31.10.2012)
20.10.2012 Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky (21.10.2012)
Výsledky OKV bez ČKŠ České Budějovice 6.10.2012 (09.10.2012)
Mistrovství české republiky ve výkonu kníračů 2012 a Speciální závod kníračů (04.09.2012)
Světová výstava psů Salzburg 20.5.2012 (23.05.2012)
Výsledky OKV České Budějovice 3.3.2012 (05.03.2012)
Výsledky MVP České Budějovice 9.10.2011 (10.10.2011)
Výběrový závod stopařů ve Volenicích s nominací na Mistrovství ČR (02.10.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 1.10.2011 (01.10.2011)
Otevřený přebor ČR MP 2011 pod záštitou ČKS (07.09.2011)
Mistrovství republiky kníračů 2011 (30.08.2011)
III.ročník závodu malých plemen v Chlumci nad Cidlinou 4.6.2011 (06.06.2011)
Výsledky 9. mistrovství ČR kníračů stopařů a 7. ročník memoriálu Tomáše Povy (15.05.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 5.3.2011 (07.03.2011)
MVP NITRA 20.11. a 21.11.2010 (23.11.2010)
DOG Olympic Games ® 15. -17.10. Lignano Sabbiadoro (UD), Italy (19.10.2010)
Výsledky OKV České Budějovice 2.10.2010 (08.10.2010)
Summer night shows 22.7.2010 - 25.7.2010 (29.07.2010)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 18.7.2010 (19.07.2010)
Celostátní klubová výstava Horka nad Moravou 26.6.2010 (28.06.2010)
Griffin Carboneum - dvakrát BOB v jednom víkendu! (21.06.2010)
Krajská výstava Křivonoska 13.6.2010 (14.06.2010)
Národní výstava psů Klatovy 6.6.2010 (08.06.2010)
5.6.2010 závody agility, České Budějovice (08.06.2010)
IDEAL FOR ME Astronaut ISPU vítězka 2010! (08.06.2010)
Griffin Carboneum OKV Horka nad Moravou 29.5.2010 (01.06.2010)
Úspěšný víkend Griffina Carboneum (27.05.2010)
Výsledky MVP České Budějovice 25.4.2010 (25.04.2010)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 6.3.2010 (09.03.2010)
MVP - Brno 6.2.2010 (09.02.2010)
V. Hanácká národní výstava Olomouc (12.01.2010)
Vánoční závod ZKO při DDM 13.12.2009 (14.12.2009)
Celostátní speciální výstava Praha-Letňany 7.11.2009 (09.11.2009)
Výsledky MVP České Budějovice 25.10.2009 (26.10.2009)
Světová výstavy psů a Klubová výstava KCHB Bratislava (20.10.2009)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.10.2009 (06.10.2009)
Celostátní klubová výstava - Ústí nad Labem 5.9.2009 (07.09.2009)
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 30.8.2009 (01.09.2009)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 19.7.2009 (20.07.2009)
VIII. Oblastní klubová výstava kníračů, Praha – Libeň, 20.6.2009 (24.06.2009)
Národní výstava psů Klatovy 14.6.2009 (15.06.2009)
MVP Salzburk 17.5.2009 (18.05.2009)
Krajská výstava psů Hluboká n. Vltavou 8.5.2009 (11.05.2009)
Mezinárodní výstava psů Č. Budějovice 25.4.2009 (11.05.2009)
7. Mistrovství ČR kníračů stopařů Horní Bříza 25.4.2009 (27.04.2009)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 7.3.2009 (09.03.2009)
Úspěchy našich členů v roce 2008 (04.02.2009)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2008 (31.01.2009)
Výsledky oblastní výstavy kníračů České Budějovice 28.9.2008 (31.01.2009)

( -mz- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

b?vu?ýčub?u