Dnešní datum: 29. 09. 2020     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Členství v klubu
Členské příspěvky

JAK NA TO?
Krycí pes
Chovná fena
Chovatelská stanice
Podmínky chovnosti
Vývozní PP
Administrativní poplatky
Vyšetření DKK
Vyšetření očí
Přiznání šampionátů

CHOVATELSTVÍ
Zprávy o chovu
Svody dorostu
Bonitace
Narozené vrhy
Krycí psi
Chovatelské stanice

VÝSTAVY
Výsledky výstav pobočky
Výsledky ostatních výstav

Propozice OKV 26.9.2020
Přihláška OKV 26.9.2020

VÝCVIK
Výsledky našich členů

FOTOGALERIE
Galerie
Fotoreportáže z akcí

Výsledky OKV České Budějovice 3.10.2015
Vydáno dne 05. 10. 2015 (1305 přečtení)

Kompletní výsledky výstavy s fotkami ze závěrečných soutěží najdete v článku

Rozhodčí: Jaroslava Drožová

Knírač velký černý

FENY
třída mladých

V1, VT

1

Frony Venduno

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/7133/14

*20.10.2014

Otec: Cameron Venduno

Matka: Rosalinda Radinie

Chovatel: Novotná Vendula

Majitel: Michal Weigel

 

FENY
třída otevřená

V1, VT, OKV

Nejlepší velký knírač

2

Betty od Devíti vrb

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/6767/12

*02.07.2012

Otec: Devil Denny Danubius

Matka: Savali Infinity Power

Chovatel: Kateřina Boháčová

Majitel: Jana Cimfe

 

 

VD2
 

3

Caroline Narsilion

 

Číslo zápisu: CMKU/KV/6931/13

*08.05.2013

Otec: Xello v.d.Villa Klara

Matka: Alexis Narsilion

Chovatel: Jana Urbanová

Majitel: Jana Malinská

 

Knírač střední černý

PSI
třída otevřená

VD1

4

Amigo Awedante

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/8469

*01.07.2013

Otec: Yackety - Yak Grand Calvera

Matka: Elza Velvarský tolar

Chovatel: Eva Hajšmanová

Majitel: Milada Zušťáková

 

FENY
mezitřída

V1, VT

5

Josefína za Slunečné verandy

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/8531/13

*23.10.2013

Otec: Vick Grand Calvera

Matka: Extra ze Slunečné verandy

Chovatel: Radmila Volná

Majitel: Zdeněk Stránský

 

FENY
třída otevřená

V1, VT, OKV

6

Babu Bohemia Cardinal

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/8598/14

*25.05.2014

Otec: Mohner´s Dark Danish Design

Matka: Seraf De´BriseFunny Cardinal

Chovatel: Martina Miksová

Majitel: Mgr. Hana Janská

 

Knírač střední pepř a sůl

FENY
třída vítězů

V1, VT, OKV, Nejlepší střední knírač

Nejkrásnější knírač výstavy

7

Ella Gracia Bohemia Top Star

 

Číslo zápisu: CMKU/KS/8555/13

*19.11.2013

Otec: Loveboy Saltus ze Záhrabské

Matka: Dangle Dolly Bohemia Top Star

Chovatel: Martina Zajíčková

Majitel: Martina Zajíčková

 

Knírač malý bílý

PSI
třída otevřená

V1, VT, OKV

8

Damian Denny Alimeda

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9614/14

*12.06.2014

Otec: Iron Man v. Landeskroner

Matka: Ashley Joslyn Veljar

Chovatel: Roman Medek

Majitel: Milena Zimmermannová

 

FENY
třída otevřená

V1

9

Chignita Švarcava

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9191/13

*01.07.2013

Otec: Euro Snowwhite v.d. Spikke

Matka: Brixie Švarcava

Chovatel: Hedvika Marková

Majitel: Dagmar Dvořáková

 

Knírač malý černý

PSI
třída dorostu

VN1

10

Mystery Man of Carboneum

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9841/15

*18.01.2015

Otec: Dragon Fly Carboneum

Matka: Savali Kindly Kiss

Chovatel: Hana Skotáková

Majitel: Květa Šauerová

 

PSI
třída vítězů

V1, VT, OKV

 

11

Imperial Carboneum

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8547/12/14

*18.03.2012

Otec: Shotgun - N di monte Gentile

Matka: Daily News Carboneum

Chovatel: Hana Skotáková

Majitel: Květa Šauerová

 

FENY
mezitřída

V1, VT

12

Karolina Androis

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9631/14

*08.06.2014

Otec: Xapian Androis

Matka: Rosalie Rezlark

Chovatel: Andrea Zaoralová

Majitel: Lenka Jírová

 

FENY
třída otevřená

V1, VT, OKV

Nejlepší malý knírač

13

Shirley Knight of Danian

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9165/13

*23.05.2013

Otec: Ch. Altair Fatalia Arva

Matka: Victory For Me z Šardanu

Chovatel: Ing. Daniela Koláčová

Majitel: Jiřina Kubincová

 

 

V2

14

Zorianna Androis

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8722/12

*17.05.2012

Otec: Griffin Carboneum

Matka: Wilhelmina Androis

Chovatel: Andrea Zaoralová

Majitel: Pavel Fidermák

 

Knírač malý černostříbřitý

FENY
třída mladých

V1, VT

Nejlepší mladý jedinec

15

Karamba Daniela´s Genus

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9800/14

*07.11.2014

Otec: Cairo z Devonu

Matka: Honey Honey Daniela´s Genus

Chovatel: Daniela Chrástecká

Majitel: František Macek

 

FENY
mezitřída

V1, VT, OKV

16

Hailie Isabau

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9414/14

*24.01.2014

Otec: Black Jack Bohemia Vulkan

Matka: Ellisa Aida Isabau

Chovatel: Martina Běhalová

Majitel: Bohumil Kůs

 

Knírač malý pepř a sůl

PSI
třída dorostu

VN1

Nejlepší dorost

17

Ivanhoe Pepper Androis

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9847/15

*04.01.2015

Otec: ISMAEL ERNST ASTRONAUT

Matka: CAYENNE PEPPER ANDROIS

Chovatel: Andrea Zaoralová

Majitel: Hana Joudalová

 

VN2

18

Yasper James Astronaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/9950/15

*02.04.2015

Otec: Zeus Pepper Astronaut

Matka: Solimans Close Enought

Chovatel: Suchá Miroslava

Majitel: Jana Hafnerová

 

 

FENY
třída vítězů

V1, VT, OKV

19

Ch. Ciara Ideal Pepper Astronaut

 

Číslo zápisu: CMKU/KM/8508/12

*20.02.2012

Otec: Ch. Schnauzer-Huset Charm Looking

Matka: Ch. Ideal for Me Astronaut

Chovatel: Mirka Suchá

Majitel: Dana Kindlová

 

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE

  Nejlepší dorost výstavy Ivanhoe Pepper Androis, maj. Hana Joudalová

 

 
Nejlepší mladý výstavy Karamba Daniela´s Genus, maj. František Macek

 

 
soutěž o Nejlepšího malého knírače
 
 

 

Nejlepší malý knírač Shirley Knight of Danian, maj. Jiřina Kubincová

 

 
Nejlepší velký knírač Betty od Devíti vrb, maj. Jana Cimfe

 

 
Nejlepší střední knírač
Nejkrásnější knírač výstavy Ella Gracia Bohemia Top Star, maj. Martina Zajíčková
 
 
Soutěž o Nejlepšího knírače výstavy - statika
 
Soutěž o Nejlepšího knírače výstavy - pohyb

 



Související články:
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 5.10.2019 (07.10.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2019 (04.03.2019)
Výsledky OKV České Budějovice 29.9.2018 (02.10.2018)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.3.2018 (05.03.2018)
Výsledky OKV České Budějovice 30.9.2017 (05.10.2017)
Mistrovství kníračů ve výkonu (22.09.2017)
Výsledky OKV České Budějovice 4.3.2017 (10.03.2017)
Výsledky Oblastní klubové výstavy České Budějovice 1.10.2016 (11.10.2016)
MR kníračů a Speciální závod Zbraslav 2.-4.9.2016 (09.09.2016)
Mistrovství republiky KCHK v agility Žamberk 13.8.2016 (15.08.2016)
Závod "O plzeňského agiliťáka" 28.-29.5.2016 (02.06.2016)
Mistrovství republiky KCHK kníračů stopařů České Budějovice (25.05.2016)
Agility - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů (10.05.2016)
Oblastní klubová výstava České Budějovice 5.3.2016 (07.03.2016)
Výsledky Oblastní klubové výstavy kníračů ČB - Mladé 4.10.2014 (07.10.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2014 (05.03.2014)
Výsledky OKV České Budějovice 14.9.2013 (20.09.2013)
10. mistrovství ČR kníračů stopařů (21.04.2013)
Výsledky OKV České Budějovice 2.3.2013 (05.03.2013)
Úspěchy malých černostříbřitých kníračů (31.10.2012)
20.10.2012 Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky (21.10.2012)
Výsledky OKV bez ČKŠ České Budějovice 6.10.2012 (09.10.2012)
Mistrovství české republiky ve výkonu kníračů 2012 a Speciální závod kníračů (04.09.2012)
Světová výstava psů Salzburg 20.5.2012 (23.05.2012)
Výsledky OKV České Budějovice 3.3.2012 (05.03.2012)
Výsledky MVP České Budějovice 9.10.2011 (10.10.2011)
Výběrový závod stopařů ve Volenicích s nominací na Mistrovství ČR (02.10.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 1.10.2011 (01.10.2011)
Otevřený přebor ČR MP 2011 pod záštitou ČKS (07.09.2011)
Mistrovství republiky kníračů 2011 (30.08.2011)
III.ročník závodu malých plemen v Chlumci nad Cidlinou 4.6.2011 (06.06.2011)
Výsledky 9. mistrovství ČR kníračů stopařů a 7. ročník memoriálu Tomáše Povy (15.05.2011)
Výsledky OKV České Budějovice 5.3.2011 (07.03.2011)
MVP NITRA 20.11. a 21.11.2010 (23.11.2010)
DOG Olympic Games ® 15. -17.10. Lignano Sabbiadoro (UD), Italy (19.10.2010)
Výsledky OKV České Budějovice 2.10.2010 (08.10.2010)
Summer night shows 22.7.2010 - 25.7.2010 (29.07.2010)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 18.7.2010 (19.07.2010)
Celostátní klubová výstava Horka nad Moravou 26.6.2010 (28.06.2010)
Griffin Carboneum - dvakrát BOB v jednom víkendu! (21.06.2010)
Krajská výstava Křivonoska 13.6.2010 (14.06.2010)
Národní výstava psů Klatovy 6.6.2010 (08.06.2010)
5.6.2010 závody agility, České Budějovice (08.06.2010)
IDEAL FOR ME Astronaut ISPU vítězka 2010! (08.06.2010)
Griffin Carboneum OKV Horka nad Moravou 29.5.2010 (01.06.2010)
Úspěšný víkend Griffina Carboneum (27.05.2010)
Výsledky MVP České Budějovice 25.4.2010 (25.04.2010)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 6.3.2010 (09.03.2010)
MVP - Brno 6.2.2010 (09.02.2010)
V. Hanácká národní výstava Olomouc (12.01.2010)
Vánoční závod ZKO při DDM 13.12.2009 (14.12.2009)
Celostátní speciální výstava Praha-Letňany 7.11.2009 (09.11.2009)
Výsledky MVP České Budějovice 25.10.2009 (26.10.2009)
Světová výstavy psů a Klubová výstava KCHB Bratislava (20.10.2009)
Oblastní výstava kníračů Č. Budějovice 3.10.2009 (06.10.2009)
Celostátní klubová výstava - Ústí nad Labem 5.9.2009 (07.09.2009)
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 30.8.2009 (01.09.2009)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 19.7.2009 (20.07.2009)
VIII. Oblastní klubová výstava kníračů, Praha – Libeň, 20.6.2009 (24.06.2009)
Národní výstava psů Klatovy 14.6.2009 (15.06.2009)
MVP Salzburk 17.5.2009 (18.05.2009)
Krajská výstava psů Hluboká n. Vltavou 8.5.2009 (11.05.2009)
Mezinárodní výstava psů Č. Budějovice 25.4.2009 (11.05.2009)
7. Mistrovství ČR kníračů stopařů Horní Bříza 25.4.2009 (27.04.2009)
Oblastní klubová výstava kníračů Č. Budějovice 7.3.2009 (09.03.2009)
Úspěchy našich členů v roce 2008 (04.02.2009)
Výsledky OKV České Budějovice 1.3.2008 (31.01.2009)
Výsledky oblastní výstavy kníračů České Budějovice 28.9.2008 (31.01.2009)

( -mz- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

b?vu?ýčub?u